Neler Yeni

Monster gamepad ürün gelmeden teknik servise gitmiş.

Ret5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
deniz korkmaz
Merhabalar 4 gün önce hepsiburadadan aldığım monster pusat gamepad bana gelmeden teknik servise gitmiş satıcDosya ekleı monster ben garantiyi başlatmak içindir diye düşünü yorum ama teknik servise gitmesi garip geldi önceden alan varsa sizdede böyle bi şey olmuş muydu?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
İlk kez böyle bir şey duyuyorum. Hepsiburada müşteri hizmetleri canlı destekten durumu sorgulamadınız mı ?

Ret5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
deniz korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk kez böyle bir şey duyuyorum. Hepsiburada müşteri hizmetleri canlı destekten durumu sorgulamadınız mı ?
Neden monster serviste adıma kayıt açıldı? Ürün daha elime gelmedi bile. böyle yazdım ama cevap gelmedi ürün 2. el falan olsa benim adıma kayıt açmazlardı diye düşünüyorum.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Neden monster serviste adıma kayıt açıldı? Ürün daha elime gelmedi bile. böyle yazdım ama cevap gelmedi ürün 2. el falan olsa benim adıma kayıt açmazlardı diye düşünüyorum.
Nereye yazdınız ? Müşteri temsilcisiyle canlı görüşme başlatın uygulama üzerinden.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,612
İsim
MehmedVII
Merhabalar 4 gün önce hepsiburadadan aldığım monster pusat gamepad bana gelmeden teknik servise gitmiş satıcDosya ekleı monster ben garantiyi başlatmak içindir diye düşünü yorum ama teknik servise gitmesi garip geldi önceden alan varsa sizdede böyle bi şey olmuş muydu?
Mümkünse hemen iade et alabileceğin en kötü gamepadlerden biri. Bu kadar para verip hem trigger hem analoglarda %20 civarı ölü bölgenin olması israf

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
acaba ürün depoda hasar aldı satış olduğu için adınıza servise mi gönderdiler yoksa aksi bir durum için böyle saçmalık olamaz lakin böyle bir senaryo da bile böyle aksiyon almaları kabul edilebilir bir şey değil.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Yani benim bozduğum kolun ölü bolgesi %20 civarlarında hocam. Bence kötü bir gamepad oldukça. Hem böyle bir olay varsa iade etmek en mantiklisi.

Top Bottom