Neler Yeni

Monster Pusat One Shot Pro Nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derin Deniz
Bütçe
1500
Kablosuz gaming bir mouse almak istiyordum, biraz araştırdım ve bu mouseun güzel olduğunu gördüm, bunu almayı düşünüyorum bu fiyatta alabileceğim daha güzel mouseler var mı?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Kablosuz gaming bir mouse almak istiyordum, biraz araştırdım ve bu mouseun güzel olduğunu gördüm, bunu almayı düşünüyorum bu fiyatta alabileceğim daha güzel mouseler var mı?
Onun yerine bu ikisinden birini alırdım ;

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derin Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

çok araştırdım, teknoloji sektöründe çalışan kuzenime felan da sordum g305 alınmaz dedi hepsi, bu fiyata ne alabilirim dedim başka bir forumda bir kullanıcı ve kuzenim bu mouse'u önerdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca kablosuz bakıyorum bıktım şu kablo derdinden

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
çok araştırdım, teknoloji sektöründe çalışan kuzenime felan da sordum g305 alınmaz dedi hepsi, bu fiyata ne alabilirim dedim başka bir forumda bir kullanıcı ve kuzenim bu mouse'u önerdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca kablosuz bakıyorum bıktım şu kablo derdinden
Attıklarımın ikisi de kablosuz ayrıca g305 kullanan bir çok kişi gördüm görüşlerini okudum hepsi memnunlar tabi memnun olunmayan kısımlar da var her ürün de olduğu gibi ama büyük bir çoğunluk olumlu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Derin Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attıklarımın ikisi de kablosuz ayrıca g305 kullanan bir çok kişi gördüm görüşlerini okudum hepsi memnunlar tabi memnun olunmayan kısımlar da var her ürün de olduğu gibi ama büyük bir çoğunluk olumlu.
mouselar güzel olsa bile zaten ben ne bluetooth ne pilli mouse bakıyorum bana şarjlı lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,483
Üyeler
156,621
Son üye
alprnkoca99
Top Bottom