Neler Yeni

BAŞLIYORUZ! | 🇹🇷 Türkiye 1-2 Hollanda 🇳🇱 | Çeyrek Final'de elendik.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Kürşat
montellaya sallayan da haklı sallamayan da
değişiklikleri çok geç yaptı (belki +30dk uzatmayı düşündü bilemiyorum)
yediğimiz goller çok unlucky, son dakikalarda bir sürü gol şansı kaçtı
Burdan çıkarsak Final oynarız diye düşünüyordum, sağlık olsun
Kupa kaldıramasak bile Final izleseydik bari

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Agalar sağlık olsun da neden olacak gibi olup olmuyor
Son Dakika forvet aldı,Savunma'nın zaten bir yerden sonra film koptu adamlar oyundan düştü saçma goller yedik üstüne şanssızlıktı kısacası. Bir yandan Merih'e de yazar bu maç.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Çok iyi savaştılar ama son dakikalarda çok fazla gol fırsatı kaçırdık...

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Portakallar in 2. Golünde %100 faul var. Gakpo Mert in ayağına vurarak Mert e kendi kalesine attırdı. Söz konusu Türkiye olunca o VAR çalışmaz.

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
emirhan
bu kadar baskı yerken oyuncu değiştirmezsen adamlar atar golü maçı kenarda oturan montella denilen herif vermiştir kenan yıdız ne oynadı da 65 70 dk tuttun kerem akturoglu gırdı 2 3 pozisyona girdi kenanın turnuvada girdiği pozisyondan daha fazla cenki al semih ne yaptı size oynatmıyorsun yav kazanılacak maçı verdik inanılamz aya

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Böyle yenileyeceğimize 10 tane yeseydik keşke

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Son Dakika forvet aldı,Savunma'nın zaten bir yerden sonra film koptu adamlar oyundan düştü saçma goller yedik üstüne şanssızlıktı kısacası. Bir yandan Merih'e de yazar bu maç.
Merih olsa 2. gol gibi saçma sapan bir golü kesinlikle yemezdik, öyle bir adam varken öyle boş bir gol olmazdı.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,894
İsim
.
Portakallar in 2. Golünde %100 faul var. Gakpo Mert in ayağına vurarak Mert e kendi kalesine attırdı. Söz konusu Türkiye olunca o VAR çalışmaz.
1 Tanede penaltımız verilmedi bu arada kaleciden dönen şutta topa vurmaya çalışan oyuncumuzun ayağına vuruldu orda

LoserIl

80+ Silver
Ya Mert kadar boş biri yok ne biçim defans topa dokunmuyor, ikinci golüde o attı resmen

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Kürşat
Son Dakika forvet aldı,Savunma'nın zaten bir yerden sonra film koptu adamlar oyundan düştü saçma goller yedik üstüne şanssızlıktı kısacası Bir yandan Merih'e de yazar bu maç
Merihe bir şey yazmaz herkes her şeyi yapıyor biz niye ceza yiyoz
Bugün eyvallah dersek yarın Ardanın sade gol sevincine bile laf ederler. Tombala çekmek serbest kartal serbest haç çizmek serbest

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Berk
+) mert müldür neden bu turnuvada var hiç bir fikrim yok çocuk çok cılız,
+) ilk golden sonra tamam kontra yememek için sakin ve geride pas yaptık ama rakip sürekli denedi, sürekli ee bir yerden sonra golü buldular doğal olarak
+) montello 1-1 olmuş dakika 70-80 aralıgında hala oyuncu değişyirmiyor büyük bir hata. oyunun ikinci yarısı sönük kalan takıma taze nefes gerekiyor. bak sonradan kaç tane pozisyon yakaladık.
+) çok saçma bir şekilde maçı verdiğimizi düşünüyorum yazık oldu.
+) ileride pas yapıp markaj yapıcak, topu saklayacak bir oyuncumuz yok geçen maç ve bu maç atılan goller belli. duran top, uzun boylu oyuncu kafa ve gol. koskoca takımdaki taktik bu. kötü demiyorum ama eksiklik var.
+) çalhanoğlu mesela profesyonel düşünmüyor, sadece ruhla oynuyor kaleciyle bire bir kaldı ben bile dedim aha vurma defans oyuncusu kayacak diye hemen vuruyo yahu çek topu sağa veya geriye adam boşa çıksın sonra vur önün bomboş... profesyonel düşünmeyince, ruhla oynayınca malsef böyle oluyor...
+) futbol bilmem lakin dışarıdan dümdüz tekil bir şahıs olarak izlediğimde gördüğüm tablo bu

Top Bottom