Neler Yeni

Üniversite gelmeme ihtimali var mi ( endiseliyim)

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
Arkadaslar geçtiğimiz haziran ayında yks sınavına girdim
16 temmuzda da açıklanacak sonuçlar günlerden beri ya hiçbir çıkmadıysa ya yks sonuncusu olduysam gibi gibi bi ton düşünce cevap anahtarına ayt edebiyattan sadece bilgi sorularından 8 doğru çıktı paragraflar hariç
Tytde de doğrularım var ancak ben matematik ozurlusuyum yine sınavda 1 soru anca yapabildim..
Sizce puanımın hesaplanmama olasılığı ve univerdite kazanamama olasılığı kaç?
Arkadaşlar ben Üniversiteye gerçekten gitmek istiyorum neresi çıkarsa gideceğim
En basitinden kocaeli şehir hastanesine gidiyorum yemin edeyim imreniyorum adamlara hastane kıyafetlerini giymiş tekniker mi dersin tibbi sekreter vs gibi üç bir bölüm istemiyorum ama bir yere de yerleşmek istiyorum 🥺

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Arkadaslar geçtiğimiz haziran ayında yks sınavına girdim
16 temmuzda da açıklanacak sonuçlar günlerden beri ya hiçbir çıkmadıysa ya yks sonuncusu olduysam gibi gibi bi ton düşünce cevap anahtarına ayt edebiyattan sadece bilgi sorularından 8 doğru çıktı paragraflar hariç
Tytde de doğrularım var ancak ben matematik ozurlusuyum yine sınavda 1 soru anca yapabildim..
Sizce puanımın hesaplanmama olasılığı ve univerdite kazanamama olasılığı kaç?
Arkadaşlar ben Üniversiteye gerçekten gitmek istiyorum neresi çıkarsa gideceğim
En basitinden kocaeli şehir hastanesine gidiyorum yemin edeyim imreniyorum adamlara hastane kıyafetlerini giymiş tekniker mi dersin tibbi sekreter vs gibi üç bir bölüm istemiyorum ama bir yere de yerleşmek istiyorum 🥺
Bende Matematik hiç yapamamıstım öyle ya da böyle yerlesiyorsun.

Netlerin gelince DM'den at istersen, Elimden geldiğince yardımcı olayım. (2021 YKS)

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Matematik hiç yapamamıstım öyle ya da böyle yerlesiyorsun.

Netlerin gelince DM'den at istersen, Elimden geldiğince yardımcı olayım. (2021 YKS)
Şuan ne kazandınız hocam

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Şuan ne kazandınız hocam
FSM Vakıf Üniversitesi / Bilim Tarihi.

İsmi ile Nev-i Münhasır, Bir nevi derslerde gördüğünüz Fen/Coğrafya/Biyoloji gibi Derslerin arkasındaki bilimi inceliyor.

Bölüm Kurucumuz Prof. Dr. Fuat Sezgin, 2019 yılından belki anımsarsınız.

Onun Haricinde AÖF olarak Havacılık Yönetimi okuyorum, O Bölümde bizde yeni açıldı mesela.

Daha fazla detay isterseniz üniversitem vb. hakkında verebilirim.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üniversite'ye gitmek için gideceksen zaten sınavda kalemi havaya atıp kalemin düştüğü şıkkı işaretlesen ya da Allah'ın dediği olur deyip sallasan üniye gidersin.
Hocam ilk kez gideceğim is bulamama kısmını vs düşünmüyorum Allah bir kapı açar elbet gençliğimi yaşamak icin gideceğim ve yapabileceğim en üst seviyeye ulaşmak için
Çevremdeki arkadaslarim daha liseyi bitiremediler mesela ben okuyayım da sonrasına bakarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

FSM Vakıf Üniversitesi / Bilim Tarihi.

İsmi ile Nev-i Münhasır, Bir nevi derslerde gördüğünüz Fen/Coğrafya/Biyoloji gibi Derslerin arkasındaki bilimi inceliyor.

Bölüm Kurucumuz Prof. Dr. Fuat Sezgin, 2019 yılından belki anımsarsınız.

Onun Haricinde AÖF olarak Havacılık Yönetimi okuyorum, O Bölümde bizde yeni açıldı mesela.

Daha fazla detay isterseniz üniversitem vb. hakkında verebilirim.
Hocam açıkçası hangi bölüm okuyacağım bilemiyorum

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Hocam ilk kez gideceğim is bulamama kısmını vs düşünmüyorum Allah bir kapı açar elbet gençliğimi yaşamak icin gideceğim ve yapabileceğim en üst seviyeye ulaşmak için
Çevremdeki arkadaslarim daha liseyi bitiremediler mesela ben okuyayım da sonrasına bakarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam açıkçası hangi bölüm okuyacağım bilemiyorum
Hobileriniz üzerinden yürüyün.

Ben Havacılık Aşığı bir bireyim bu yüzden Açıktan Havacılık Yönetimi okuyorum.

Aynı zamanda sektörü takip edip bu alandaki is ilanlarına basvurmaya çalısıyorum.

Hobiler bu konuda iyi bir yönlendirici.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Oğuzhan Özeloğlu
Sen baştan zaten kayıp etmişsin. Sen üniversiteye gitmek için gitmek istiyorsun. Nerden biliyorsun dersen kendimden biliyorum.

Top Bottom