Neler Yeni

TURK TELEKOM MODEM INTERNET HIZI COK DUSUK

pecoron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Langal
herkese selamlar yasadıgım yerde cok sıddetlı yagmur ve sımsek sonucu modemım yandı ve calısamaz hale geldı musterı temsılcısını aradım geldıler modemı degıstırdıler ama ınternet hızı cok dusuk video izlerken bıle kasmalar donmalar oluyor bu sorunun cozumu varmı bılen varsa cevaplarsa sevınırım TÜRK TELEKOM
1720570686948.png

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
hamza ersoy
bilmiyorum bunu söylersem konu dışına girer mi fakat allah onların belasını versin hiçbir çalışanı hiçbir şekilde internetten teknolojiden anlamıyor sadece onlara yapmaları söylenilen şeyleri yapıyorlar. sen istediğin kadar ara bağır çağır söv sadece ticket açıp telefonu kapatmayı bekliyolar. evine gelen adamların da bildiği 2 tane çözüm var sırayla uyguluyolar eğer bi b*k yapamazlarsa sorun binada diyip çekip gidiyolar. hepsinin allah belasını versin. merak etme bi halt bildikleri yok kendi kendine düzelir o. deprem bölgesindeysen bir de ondan kaynaklı olabilir

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Emre siyah
suncularda problem vardır muhtemelen upload dowlandı geçince genelde öyle oluyor müşteri hizmetleri daha doğru bilgi verecektir ama.

eren28tr

80+ Platinum
herkese selamlar yasadıgım yerde cok sıddetlı yagmur ve sımsek sonucu modemım yandı ve calısamaz hale geldı musterı temsılcısını aradım geldıler modemı degıstırdıler ama ınternet hızı cok dusuk video izlerken bıle kasmalar donmalar oluyor bu sorunun cozumu varmı bılen varsa cevaplarsa sevınırım TÜRK TELEKOM
Alıntıyı görüntüle
VDSL ise hat değerlerini atarmısın?

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
hamza ersoy
suncularda problem vardır muhtemelen upload dowlandı geçince genelde öyle oluyor müşteri hizmetleri daha doğru bilgi verecektir ama.
siz gerçekten türk telekomun müşteri hizmetlerinin doğru bir bilgi vermek için uğraştığnı düşünüyor musunuz? lütfen yanlış anlamayın. önlerindeki metni okumak dışında gerçekten müşterileri dinlediğine inanıyor musunuz

xTURANN

80+ Silver
Uzun süredir ( sanırım bi 5 - 10 yıl hatta daha fazla olmuştur ) türk telekom kullanıyorum. 50MBPS'lik paket, hiç değiştirmedim. Aşırı nadir sorun yaşadım. 1 Yılda 1 zordur belki de. Yaşadığınız yer ve alt yapınıza bağlı çoğu şey. Benim binamda alt yapı yok, karşı binadan geliyor ona rağmen sorun yaşamıyorum.

Müşteri hizmetlerini arayın, konuşun. Paketimde ki hızları alamıyorum, bu durumda T.H.H'ye giderek dava açıcam ve sonucunda aboneliğimi iptal edicem diyebilirsiniz. Direkt kapınızda belirirler, her işinizi çözerler.

Evet biliyorum, bu kadar uğraştırmadan çözseler olmaz mı, olmuyor işte.

Top Bottom