Neler Yeni

Dndjhdjedbdbdh

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
Ndhshsnshsyhs

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mert Menteş
Arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum ben geçen Youtube öğrenci premium üyeliği yaptım üyeliği yaparken Youtube öğrenci olduğumu onaylamak için benden öğrenci bilgi belgesi istedi bende Youtubeye attım bu belgeyi ama belgede TC kimlik numaram anne ile baba adı ve doğum tarihim yazıyordu bunlardan dolayı sıkıntı çıkarmı ilerde güvenlik açısından yani TC kimlik numaram gözüküyordu yardımcı olur musunuz arkadaşlar
Herhangi bir sorun teşkil etmez

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Eminsin dimi abi amerika Birleşik Devletleri ile paylaşılacaktır diyede bişeler yazıyordu hoş gizlilik ile koruniyordur ama olaya ABD mabede girince hani sıkıntı olurmu ilerde diye diyorum he ne dersin abi. Yoksa bu devirde TC ile yada doğum tarihi anne baba ismi ile bişe yapilamaz mi
Zaten bilgilerimiz ortalikta dolasiyor hic bir problem olmaz

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,629
İsim
Mehmet Aslan
Eminsin dimi abi amerika Birleşik Devletleri ile paylaşılacaktır diyede bişeler yazıyordu hoş gizlilik ile koruniyordur ama olaya ABD mabede girince hani sıkıntı olurmu ilerde diye diyorum he ne dersin abi. Yoksa bu devirde TC ile yada doğum tarihi anne baba ismi ile bişe yapilamaz mi
isteyen biri kafasına göre bilgilerini çalabilir zaten çokta takılmana gerek yok.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
617
İsim
Bahadır
15 yasindaki sAnal hekir discord bebesi adini soyadini ogrense onlara ulasabiliyor o yuzden takma kafaya

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ndjduddnbdbd

Son düzenleme:

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
Zaten TC no anne baba ismi ve doğum tarihi ile ne yapılabilir ki bu kadar kolay olmamalı dimi arkadaşlar
kanka korkma koskaca youtube dan korkma 12 yaşındaki dc deki panelci veletten kork o kadar diyim hiç bir şey olmaz

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İgvvjjfchi

Son düzenleme:

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bunun doğrulamasını youtube yapmıyor zaten. SheerID adlı bir firma doğrulamasını yapıyor. Ve bir çok Öğrenci planında bu şirket işlem yapıyor. Bilindik bir şirket. Sen Facebook,instagram,X, Apple İcloud verilerine dertlen buna değil dostum.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Muhammet Çağrı

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Eywallah kardeşim. Bu dogrulamayı yaparken herkes bu belgeyi atıyor dimi. Acaba şey diyorum ben bu belgeyi atarken TC yi gizleseydim öğrenciligimi yinede onaylarmiydi sizce yada anne adı baba adını v.s
Otomasyon çalışıyordur. Yani PDf ile ilettiğin görselde Tc kimlik kısmını sistem okuyamazsa onaylayamazdı yüksek ihtimalle.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom