Neler Yeni

Fitgirl Repack dosya boyutu sorunu

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Barış Okçu
bi kaç platformda repack toplam oyun boyutunun azaltıldığını bu yüzden 50gblık oyunun 20gb boyutla kurabilceğimi söyledi
Mesaj otomatik birleştirildi:

o da olabilir

oyunları maalesef parayla falan alabilcek durumda değilim ondan repack indiriyorum
toplam oyun boyutu da azaltılıyor evet. Mesela 10 adet dil dosyası var ise bunlardan istediğini seçiyorsun sadece bir tanesi felan yükleniyor. Bazi gereksiz credits kısımlarını da silebiliyorlar bunlar oyunun boyutunu az da olsa azaltıyor(5-10 gb)

aeasocial

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda
toplam oyun boyutu da azaltılıyor evet. Mesela 10 adet dil dosyası var ise bunlardan istediğini seçiyorsun sadece bir tanesi felan yükleniyor. Bazi gereksiz credits kısımlarını da silebiliyorlar bunlar oyunun boyutunu az da olsa azaltıyor(5-10 gb)
mesela bundan bahsediyorum hocam 50 gb orjinal yüklemesi var ama repack 21 ben kurduğumda setup kısmında yine 50 yüklüyor repack olayı sadece oyunu indirmede mi önemli oyunun toplam dosya boyutu orjinalle aynımı olur

Bulabilirsen setupsız crack oyun yükle diyorum
oyunindir vip tamindir falan siteler varda onlara güvenenmiyorum türk siteleri varmı böyle güvenilir oyun indirilebilcek

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-10 143750.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-10 143750.png
    189 KB · Hit: 13

RTX4060

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berke
Ftitgirl oyunları sıkıştırıyor zaten. Gayet normal bir şey bu. Ama fullprogramlarindir.net'i ben de tavsiye etmiyorum oradan benim de bir kere virüs yemişliğim var. (Bu arada Fitgirl'ün çok fazla sahte sitesi var. orijinal siteden indiriyorsun değil mi? https://fitgirl-repacks.site/

aeasocial

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Mert Kirazlı
Ftitgirl oyunları sıkıştırıyor zaten. Gayet normal bir şey bu. Ama fullprogramlarindir.net'i ben de tavsiye etmiyorum oradan benim de bir kere virüs yemişliğim var. (Bu arada Fitgirl'ün çok fazla sahte sitesi var. orijinal siteden indiriyorsun değil mi? https://fitgirl-repacks.site/
Hocam şuan virüs yok eskiden kullanmayı bilmeyenler için virüs dolu bir siteymiş ancak son 2 ayda düzenleme aldığı için indirenler sorun yaşamıyor

RTX4060

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berke
Hocam şuan virüs yok eskiden kullanmayı bilmeyenler için virüs dolu bir siteymiş ancak son 2 ayda düzenleme aldığı için indirenler sorun yaşamıyor
Haklısınız şu an sitenin hali ne bilmiyorum ama zamanında virüs attığı için güvenim kalmadı.

aeasocial

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
arda
birde son olarak oyunindirvip sitesi ile fullprogramindir siteleri var onlar nasıl

Türkler de zaten dodi ve fitgirlden alıp koyuyor
güvenilir bildiğiniz böyle repack sayfası varmı torrentoyunindir varmış başka varmı

Top Bottom