Neler Yeni

Yardım Bu 2 laptoptan hangisini almak daha mantıklı?

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Yankı Özkan

berljn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
baran
Bende bunlardan birisini alcam. İkiside %100sRGB panele sahip. Kararsız kaldım. Lenovo'nun soğutmasının daha iyi olduğunu biliyorum. Asus hakkında bir bilgim yok hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus 250 nit, lenovo 300 nit parlaklığa sahip.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Yankı Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bunlardan birisini alcam. İkiside %100sRGB panele sahip. Kararsız kaldım. Lenovo'nun soğutmasının daha iyi olduğunu biliyorum. Asus hakkında bir bilgim yok hocam.

Asus 250 nit, lenovo 300 nit parlaklığa sahip.
Ben de kararsız kaldım hocam gelin beraber seçelim :D

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Çağrı menekşe
lenovonun başka bir serisini kullanıyorum bu sıcaklarda 80 derece görmüyor en ağır oyunda bile o konuda öneririm fakat ekran kartları kaç watt onlara bakılması lazım

berljn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
baran
hocam benim elimde gtx 1650 lenovo var ve soğutması gayet iyi. bunu kardeşime verip kendime seçim yapmam lazım. acer asus ve lenovo seçenekleri var şuan ve hepsi rtx 4050. asus ve acer 250 nit parlaklığa sahip. lenovo parlaklık olarak daha önde gibime geldi. peformans olarak aynı güçteler. büyük ihtimalle lenovo alacağım :censored:.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Yankı Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lenovonun başka bir serisini kullanıyorum bu sıcaklarda 80 derece görmüyor en ağır oyunda bile o konuda öneririm fakat ekran kartları kaç watt onlara bakılması lazım
Asus 140w lenovo 105w ama fark etmiyor 100w üstü aynı performans

berljn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
baran
bu sıcakta lol oynuyorum sıcaklıkları max 67 gördü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şan Özşaho
Lenovo loq vram temp yazarsanız İnternete paylaşılanları görürsünüz lenovo loq ile ilgili kronik sayılabilecek bir problem reddit gibi sayfalarda bu konu hakkında yazışmalar var TR forumlarında da gördüm bir araştırın isterseniz

berljn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
baran
Lenovo loq vram temp yazarsanız İnternete paylaşılanları görürsünüz lenovo loq ile ilgili kronik sayılabilecek bir problem
ne önerirsin peki

lenovo , asus ve acer seçenekleri var. 250 nit bir laptopu almak ne kadar mantıklı.

berljn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
baran
Top Bottom