Neler Yeni

Iphone 8 den yükselteceğim

Tuna Fish

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tuna
Bütçe
20000
Arkadaşlar 2 senedir 8 plus kullanıyorum cihazdan memnunum fakat batarya,ısınma gibi durumlardan ve daha yeni nesil bir cihaza geçmek istediğim için telefon bakıyorum 20k bütçe var .
Poco X6 pro düşünüyorum şimdilik oyun çok oynayan birisi değilim kamera da çok umrumda olmaz zaten şu an kullandığım 8 plus kamerasıyla çok farkı olacağını sanmıyorum 512 gb olması ve işlemcisinin iyi olması bakımından beni 2 sene gibi götürebileceğini düşünüyorum sizce yanılıyor muyum?

ÖNERİLERİNİZİ ALMAYI ÇOK İSTERİM

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Yunus
alacak isen bence iphone üst modellerini al

Tuna Fish

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçem 20k ilk başlarda iphone üst model olarak xr-11 almayı düşünüyordum ikinci el ama onların da bataryasının beni üzeceğini düşündüğüm için poco x6 proyu makul gördüm ve işlemcisi de gayet iyi

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
iphonq 11 bile 24k olmuş bence gereksiz olur, s22 veya s23 fe tavsiye edebılırım. param kalsın dersen s21 fe bile olabilir ama o bütçeye iphone alınmaz bence

poys45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Günal
Arkadaşlar 2 senedir 8 plus kullanıyorum cihazdan memnunum fakat batarya,ısınma gibi durumlardan ve daha yeni nesil bir cihaza geçmek istediğim için telefon bakıyorum 20k bütçe var .
Poco X6 pro düşünüyorum şimdilik oyun çok oynayan birisi değilim kamera da çok umrumda olmaz zaten şu an kullandığım 8 plus kamerasıyla çok farkı olacağını sanmıyorum 512 gb olması ve işlemcisinin iyi olması bakımından beni 2 sene gibi götürebileceğini düşünüyorum sizce yanılıyor muyum?

ÖNERİLERİNİZİ ALMAYI ÇOK İSTERİM
sarj dayanmıyor diye iphone 8 le poco x3 takasladım dünya varmış dedim 1saat olmadan turbo sarj oluyor sabahtan akşama kadar yetiyor artıyor bile poco x6 almanızı tavsiye ederim

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Yunus
elindekini de sat iphone 15 almayı zorla bence

Top Bottom