Neler Yeni

🔥İndirim BeyerdynamicDT 990 PRO - 250 OHM Profesyonel Stüdyo Kulaklığı 3184tl

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Konuyu Özür Dileyerek Hortlatıyorum. Dostum DT990 Pro ve Creative Soundblaster G6 ikisini birlikte Aldım memnunmusun ikisinden? Daha Elime ulaşmadı Konuyu Görünce Fikrini Almak istedim.
1 ay kullanıp sattım hayatımda harcadıgım en boş paralardan biriydi tiz den başım agrıyodu muzık ıyıdı yalan yok ama cok tız var konforda aman aman denıldıgı kadar degıl studyo tarzı alcaksan başka kulaklık bak kesınlıkle tavsıye etmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun ıcın alıcaksan hala varsa beyerın tıger 300r modelı var onu al o harıcı https://www.amazon.com.tr/dp/B00ENM...veASIN=B00ENMK1DW&linkCode=asn&tag=cimritr-21
bunu al 2 arkadas kullanıyo memnunlar

ThePatrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak YAKUT
1 ay kullanıp sattım hayatımda harcadıgım en boş paralardan biriydi tiz den başım agrıyodu muzık ıyıdı yalan yok ama cok tız var konforda aman aman denıldıgı kadar degıl studyo tarzı alcaksan başka kulaklık bak kesınlıkle tavsıye etmem

oyun ıcın alıcaksan hala varsa beyerın tıger 300r modelı var onu al o harıcı https://www.amazon.com.tr/dp/B00ENM...veASIN=B00ENMK1DW&linkCode=asn&tag=cimritr-21
Valla Satın aldım xD Bunu demen üzdü şuan Amacım 2 side Genel müzik ve oyun ama ikiside ön plan yani.Cloud 2 den iyidir herhalde :D

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Onur Altunay
Valla Satın aldım xD Bunu demen üzdü şuan Amacım 2 side Genel müzik ve oyun ama ikiside ön plan yani.Cloud 2 den iyidir herhalde :D

Bu sefer de ben özür dileyerek konuyu hortlatıyorum :) Hocam DT990 Pro ve Soundblaster G6 ikilisini birlikte aldığınızı söylemişsiniz, araştırmalarıma göre muazzam bir ikili. İyice kullanma fırsatı da bulmuşsunuzdur diye düşünüyorum, görüşlerinizi alabilir miyim? Özellikle oyun oynarken kullanacağım deneyiminiz olduysa cevabınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Melih Baygör
Bu sefer de ben özür dileyerek konuyu hortlatıyorum :) Hocam DT990 Pro ve Soundblaster G6 ikilisini birlikte aldığınızı söylemişsiniz, araştırmalarıma göre muazzam bir ikili. İyice kullanma fırsatı da bulmuşsunuzdur diye düşünüyorum, görüşlerinizi alabilir miyim? Özellikle oyun oynarken kullanacağım deneyiminiz olduysa cevabınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler :)
swarcow youtube kanalındaki arkadaşlar bu kulaklığı kullanıyor kendisi çok memnun. stüdyo kulaklığı olduğu için iyi bir ekolayzır ayarı gerekiyor.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Halil

Çok şaşırdım hocam nasıl bu kulaklıktan memnun kalmadın anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can Çakır
sosyete kulaklığı oldu bu. Nike tenis eteği gibi tenisle alakası olmayan insanların almasıyla aynı tamamen. Ne seviyede sebepte müzik üretim, mix bakılmaksızın 'al kardeşim bunu' kulaklığı oldu. Daha fazla araştırıp rakip ürünlere de bakılmasını tavsiye ederim. Ben audio technica kullanıyorum memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Onur Altunay
swarcow youtube kanalındaki arkadaşlar bu kulaklığı kullanıyor kendisi çok memnun. stüdyo kulaklığı olduğu için iyi bir ekolayzır ayarı gerekiyor.
Pardon yanlış kişiye yazmışım ben DT 900 Pro X' i merak ediyorum açıkçası çünkü DT990 Pro yerine gelmiş sanırsam.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Dax Saz
Dt-990-pro yerine dt-900 pro x alın derim. Hem yeni modeli hem de o tiz seslerde aşırıya kaçma durumu yok. Ayrıca düşük ohm değeri sayesinde sürmesi de daha kolay. Ben çok memnum bir biçimde 2 yıla yakın süredir kullanıyorum.

Trekoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İslam Bardakçı
Oyunlar için dt1990 pro kullananı da gördüm lakin fiyatı içler acısı ve o kulaklığı oyun için kullanmak doğru olur mu bilemiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda? Farkettiğim kadarıyla çok büyük avantaj sağlıyor oyuncuya.

ThePatrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak YAKUT
Oyunlar için dt1990 pro kullananı da gördüm lakin fiyatı içler acısı ve o kulaklığı oyun için kullanmak doğru olur mu bilemiyorum. Bilgisi olan var mı bu konuda? Farkettiğim kadarıyla çok büyük avantaj sağlıyor oyuncuya.
ses kartı bozuk olmasa sorun yok gerçekten güzel benim hoşuma gitti garantiye yolladım yenisi geldi bu ondan daha beter gene yollucam. dt770 pro alınabilir daha iyi olur dt990 pro arkası açık cidden dış sesler acayip geliyor yani kapalı tercih edin derim siz bilirsiniz böle sessiz sakin bi yerde iseniz edilebilir çok doğal sesi var güzel yani oyunlardada güzel hoşuma gitti açıkcası bana tizli felanda gelmiyor. kafamda gümbür gümbür müzik çalarken sohbet edebiliyosun yani xD ilk biraz tuhaf gelir sonra alıştımı rahatlama geçirion hoş oluyor yani cloud 2 vardı bunu nasıl kullanıyormuşum dedim

Top Bottom