Neler Yeni

HP YA DA MONSTER HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ

Umutk00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Korkmaz
Bütçe
40
Merhaba arkadaşlar uzak olmayan bir zamanda PC almayı düşünüyorum o yüzden kafamda ki soruları kaldırmak istedim. GPU'su 4060/8 GB olan RAM'i 32 GB olan ve SSD'si 1TB olan piyasada alınabilecek en iyi laptop şu an nedir sizce. Elimde birkaç tane var lakin çok karıştı eskiden Acer Nitro bakardım fakat teknik servisiyle ilgili çok iyi şeyler söylemiyorlar o yüzden ben de artık HP ve Monster markalarından almayı düşünüyorum.

Tabii işin içinde işlemci de var çekirdek sayısı vs. aynı zamanda ekran parlaklığı, nit değeri, şarj veya SSD'lerin okuma yazma hızı vs. gerçekten çok kafam karıştı işin içinden çıkamıyorum bu kadar para veriyorsam alabileceğim en iyi şeyi istiyorum ki bir daha uğraşmayayım.

Son düzenleme:

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar uzak olmayan bir zamanda PC almayı düşünüyorum o yüzden kafamda ki soruları kaldırmak istedim. GPU'su 4060/8 GB olan RAM'i 32 GB olan ve SSD'si 1TB olan piyasada alınabilecek en iyi laptop şu an nedir sizce. Elimde birkaç tane var lakin çok karıştı eskiden Acer Nitro bakardım fakat teknik servisiyle ilgili çok iyi şeyler söylemiyorlar o yüzden ben de artık HP ve Monster markalarından almayı düşünüyorum.

Tabii işin içinde işlemci de var çekirdek sayısı vs. aynı zamanda ekran parlaklığı, nit değeri, şarj veya SSD'lerin okuma yazma hızı vs. gerçekten çok kafam karıştı işin içinden çıkamıyorum bu kadar para veriyorsam alabileceğim en iyi şeyi istiyorum ki bir daha uğraşmayayım.

Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP037 8gb RTX4060 Ryzen 7 7735HS 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
https://app.hb.biz/JrZMX54Dc3PD
Bu cihazı inceleyin. Malzeme kalitesi olarak her ikisindende daha iyi fiyatı daha uygun isterseniz bir 16gb ram daha eklersiniz. İşlemci olarakda işinizi gayet görür

Umutk00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP037 8gb RTX4060 Ryzen 7 7735HS 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
https://app.hb.biz/JrZMX54Dc3PD
Bu cihazı inceleyin. Malzeme kalitesi olarak her ikisindende daha iyi fiyatı daha uygun isterseniz bir 16gb ram daha eklersiniz. İşlemci olarakda işinizi gayet görür
bir daha ssd ram yükseltmekle uğraşmamak için direkt 1tb lik 32 gb lık arıyordum nasıl olsa aynı fiyata geleceği için çok karıştı kafam şu an

xTURANN

80+ Bronze
Seçtiğin bu iki modele odaklanıp tercih yapacak olursak ;
Kesinlikle Victus. ( HP )
Monster alınmaz. "Ayrıca son zamanlarda çoğu laptopta sıkıntı çıkmaya başlamış." Çoğunda Sıcaklık, Power Limiti ile ilgili sıkıntı varmış.

40K'ya victus bilemem ama Monster kesinlikle değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Selim

hp victus öneririm 3 hafta oldu alalı performansı ve tasarımı harika. İşlemci olarak amd asla önermiyorum amd kullanıp intele geçince farkı anlıyosun ben hem oyun hem iş için aldım model bu

Umutk00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Korkmaz
nasıl bir fark oluyor çoğu kişi amd nin işlemcileri için gayet iyi diyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seçtiğin bu iki modele odaklanıp tercih yapacak olursak ;
Kesinlikle Victus. ( HP )
Monster alınmaz. "Ayrıca son zamanlarda çoğu laptopta sıkıntı çıkmaya başlamış." Çoğunda Sıcaklık, Power Limiti ile ilgili sıkıntı varmış.

40K'ya victus bilemem ama Monster kesinlikle değil.
40k yı ve Monster'ı yanyana getirince şimdi bende de bir şey oluştu ama teknik servis bakım falan konusunda da en rahat olabileceğim o gibi gözüküyor

xTURANN

80+ Bronze
40k yı ve Monster'ı yanyana getirince şimdi bende de bir şey oluştu ama teknik servis bakım falan konusunda da en rahat olabileceğim o gibi gözüküyor
Teknik servise uğramak zorunda kalmayacağın bir şey al ? Aynı mantığa çıkıyor.

Tavsiyem, bu paralara varsa 4070'li Victus 16 almanız.

Umutk00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Korkmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim