Neler Yeni

A101 de işe giricem tavsiyeleriniz nedir iş yerinde

eneskaya6

80+ Bronze
sana tavsiyem orta halli bi fabrikaya girmen. neden diyeceksin çünkü oturarak ya da yarı oturarak iş yaptıran fabrikalar var onun dışında yemeklerini kendileri verıyor nerden baksan ev yemeği 3 cesit tatlı içeçek 200tl ve sağlıklı beslenyıorsun ama a101 de günü kurtarmalık yiyeceksin. fabrikaların bide ek biraz ödemesi olur. çalışma saatlerin elli mesai oldu mu genelinde sorunsuz alırsın. mağazaya 1-2 aylığına girecek olsan tamam takma ama tazminat almayı düşünüyorsun en az 1 sene

Keremingo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Bekar
22 Haziranda başlayıp 12 Temmuzda istifa ettim çalıştığım yerdeki müdür yardımcısı çok egolu ve emir veren biriydi çok kez müdüre ve bölge sorumlusuna şikayet etmeme rağmen kimse bir şey yapmadı 20 günlük olmamdan ötürü olarak düşünüyorum pek ilgi alaka arama sana nasıl davranıyolarsa aynı şekilde davran kesinlikle alttan alma genelde kadınlar çalışıyor ve erkekleri müdürlükleriyle ezmeye çalışıyorlar paletleri çekerken gücün yetsede yardım iste ne olur ne olmaz. Kasa işi kolay halledilir 3. günümde 9 saat kasada tek başıma kaldım açıkta çıkmadı halledersin kasa işini asla kimseyle samimi olma işini yap ve arkana bakmadan kaç çok yüklenirlerse istifayı bas geç kimsenin kölesi olma 20 günde öğrendiklerim bunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Murat Efe
22 Haziranda başlayıp 12 Temmuzda istifa ettim çalıştığım yerdeki müdür yardımcısı çok egolu ve emir veren biriydi çok kez müdüre ve bölge sorumlusuna şikayet etmeme rağmen kimse bir şey yapmadı 20 günlük olmamdan ötürü olarak düşünüyorum pek ilgi alaka arama sana nasıl davranıyolarsa aynı şekilde davran kesinlikle alttan alma genelde kadınlar çalışıyor ve erkekleri müdürlükleriyle ezmeye çalışıyorlar paletleri çekerken gücün yetsede yardım iste ne olur ne olmaz. Kasa işi kolay halledilir 3. günümde 9 saat kasada tek başıma kaldım açıkta çıkmadı halledersin kasa işini asla kimseyle samimi olma işini yap ve arkana bakmadan kaç çok yüklenirlerse istifayı bas geç kimsenin kölesi olma 20 günde öğrendiklerim bunlar.
girdim yerdeki bolge sorumlsu tanıdık onun sayesinde oldu yoksa olmazdı ama dikat ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana tavsiyem orta halli bi fabrikaya girmen. neden diyeceksin çünkü oturarak ya da yarı oturarak iş yaptıran fabrikalar var onun dışında yemeklerini kendileri verıyor nerden baksan ev yemeği 3 cesit tatlı içeçek 200tl ve sağlıklı beslenyıorsun ama a101 de günü kurtarmalık yiyeceksin. fabrikaların bide ek biraz ödemesi olur. çalışma saatlerin elli mesai oldu mu genelinde sorunsuz alırsın. mağazaya 1-2 aylığına girecek olsan tamam takma ama tazminat almayı düşünüyorsun en az 1 sene
askere gidene kadar ya 1 sene dedin gibi

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
yunusemre
Merhaba arkadaşlar hayırlısısa a101 de işe başlıcam salı günü evrakları götürcem çarşamba da başlarım tavsiyeniz nedir nelere dikkat etmeliyim aklımda bi kaç soru var

- müşteri ilişkisi cidden önemli mi onlar ile nasıl bir diyalog kurmalıyız

- bide mesela aklıma şu soru geldi biraz komik gelebilir mesela akşam iş çıkışı eve giderken bir kaç ürün alıcam içecek gibi bunları kendim kasadan geçirip mi alayım yoksa mesela almak istediğim ürünler maasdan mi kesilir

Şuankik sorularım böyle sizde bi kaç tavsiye verirmisiniz deneyimi olan varsa şimdiden teşekkürler
kısa sure ıcın olabılır ama uzun vadede canın cıkıyor bızım bır abı 4 senedır aynı magazada calısıyor geberıyor adam bırde yok mudur yok o yok bu hıcbır ıse yaramıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Derviş
rez aldım işe girdiğinde beni etiketler misin ilk günün nasıl geçti vs.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,857
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom