Neler Yeni

30-40K arası Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baki Kaan Taş
Bütçe
35000
Merhaba arkadaşlar üniversiteye gidiyorum ve şu anki laptopların ucuzlamasından kaynaklı Gaming laptop alıp kenara koymak mantıklı gelmeye başladı doğrumu düşünüyorum bilmiyorum taksitle alıp ana masaüstünün yanına hem seyahetlerde kullanmak hem de üniversitede kullanmak için istiyorum.
bütçe 30-40k arası hepsiburada-amazon gibi yerler olursa peşin fiyatına 9 taksit yapabildiğimiz daha iyi olur.

Normelde konu açmayı sevmem ama piyasada şu anda çok fazla indirim var ve kafam alak bullak oldu

bunları bulabildim ben isteğim f/p olması aldıktan 3-4 yıl rahat kullanabilmek önceliğim ila 40k lık olmasına gerek yok :) çok küçük farklara fazla fark vermeye gerek yok

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler iyi formlar

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Atemix38
Merhaba arkadaşlar üniversiteye gidiyorum ve şu anki laptopların ucuzlamasından kaynaklı Gaming laptop alıp kenara koymak mantıklı gelmeye başladı doğrumu düşünüyorum bilmiyorum taksitle alıp ana masaüstünün yanına hem seyahetlerde kullanmak hem de üniversitede kullanmak için istiyorum.
bütçe 30-40k arası hepsiburada-amazon gibi yerler olursa peşin fiyatına 9 taksit yapabildiğimiz daha iyi olur.

Normelde konu açmayı sevmem ama piyasada şu anda çok fazla indirim var ve kafam alak bullak oldu

bunları bulabildim ben isteğim f/p olması aldıktan 3-4 yıl rahat kullanabilmek önceliğim ila 40k lık olmasına gerek yok :) çok küçük farklara fazla fark vermeye gerek yok

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler iyi formlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baki Kaan Taş

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Atemix38
Mesela benim atıklarımdan ziyade niye bunu tercih etmeliyim 12. nesil sorunlu bir nesil diye hatırlıyorum ve kendine çok bir şey katamadığını düşünüyorum 20 watt bu kadar önemlimi
İ5 12450HX'den daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baki Kaan Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İ5 12450HX'den dahai iyi
i5-12450hx tercih etmeyeceğim tercihim o yönde değil zaten ama 2. bilgisayar olcağı için çok üst segment bir ürün olmasınada gerek yok para artarsa nintendo sw alma ihtimalimde var 2 ayda bir şehir dışına gidiyorum o zaman kullancam ve üniversiteye gittiğimde orda kullanıcam günlük kullandığım evde masaüstü bilgisayarım var 3070ti lı umarım anlatabilmişimdir kendimi

Top Bottom