Neler Yeni

18 im boy 170 uzar mıyım?

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit
Herkese merhaba ben lisede bir anda boy attım ve 170 oldum ve bidaha uzayamadim genel olarak sağlıklı bir şekilde hayatım geçti. Ama 170 olduktan sonra hiç bir şekilde boy atmasi olmadı annem 1.58 babam 1.70 dayımlarım 180 falanlar bende 180 olmak çok istiyorum ne olursa yaparım yeterki uzayayim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ederim.

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
anonim
Herkese merhaba ben lisede bir anda boy attım ve 170 oldum ve bidaha uzayamadim genel olarak sağlıklı bir şekilde hayatım geçti. Ama 170 olduktan sonra hiç bir şekilde boy atmasi olmadı annem 1.58 babam 1.70 dayımlarım 180 falanlar bende 180 olmak çok istiyorum ne olursa yaparım yeterki uzayayim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ederim.
bende böyleyim yaş 18 boy 169 plaklarım kapanmış sanırım büyüyünce boy uzatma ameliyatı olmayı düşünüyorum

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende böyleyim yaş 18 boy 169 plaklarım kapanmış sanırım büyüyünce boy uzatma ameliyatı olmayı düşünüyorum
Benim bildiğim 20-22 ye kadar yolu var ama bu kısa zamanda en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ameliyati tehlikeliymis diye duydum.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Maks 5cm daha uzarsın. Ben 18 de 172'ydim. 20 yaşındayım 174 kaldı

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Hocam bizim ailede kiler geç atıyor atıyor benim yaşıt kuzen bu sene 6-7 cm falan attı. Ben birşeyler yaparak bunu desteklemek istiyorum.
Hocam ben buradan genetiğinize bakıp şöyle uzarsın böyle olur diye yorum yapamam. Genel konuşuyorum. 18'den sonra boy atana ben rastlamadım. Umarım dediğiniz gibi atarsınız ve istediğiniz boya ulaşırsınız.

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben buradan genetiğinize bakıp şöyle uzarsın böyle olur diye yorum yapamam. Genel konuşuyorum. 18'den sonra boy atana ben rastlamadım. Umarım dediğiniz gibi atarsınız ve istediğiniz boya ulaşırsınız.
Sağolun hocam teşekkür ederim. Sizce boy uzatmak için ne yapabilirim?

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,065
İsim
Zeki Müren
Sağolun hocam teşekkür ederim. Sizce boy uzatmak için ne yapabilirim?
Yüzmek en etkili spor dostum omurganı açıyor ayrıca kardiyovasküler sporların da en sağlıklılarından biri. İstanbuldaysan ibb spor kompleksine git yaz kış yüz eğer yüzmeyi de seviyorsan. Yüzmeyi sevmiyorum diyorsan da basketbol oynayabilirsin ama yüzme önerimdir. Mineralleri ve vitaminleri eksık tüketme meyve sebze süt süt ürünlerine dikkat et kalsiyum içerikli beslenmek önemli kemin yapısını iyileştiriyor. Yapabileceklerin bu kadar gerisi genetik

Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Talha Açıkgöz
kral endokrine koşuyorsun messinin iğneden veriyolar uzarsın biraz (bana 1.75 olana kadar kullanacan dedi)

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit
Ee
gelen gecene vermezler onu eksikligi olmasi lazim
Ne yapayım tam olarak yüzme falanmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüzmek en etkili spor dostum omurganı açıyor ayrıca kardiyovasküler sporların da en sağlıklılarından biri. İstanbuldaysan ibb spor kompleksine git yaz kış yüz eğer yüzmeyi de seviyorsan. Yüzmeyi sevmiyorum diyorsan da basketbol oynayabilirsin ama yüzme önerimdir. Mineralleri ve vitaminleri eksık tüketme meyve sebze süt süt ürünlerine dikkat et kalsiyum içerikli beslenmek önemli kemin yapısını iyileştiriyor. Yapabileceklerin bu kadar gerisi genetik
Beslenme olarak hangi besinlere önem vermeliyim?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
genetik elbette çok önemli ama yine de sende bunu düzenli beslenme ve sporla destekleyebilirsin. Boyunu uzatmak için düzenli sporlar yap, sağlıklı beslen ve en önemlisi uyku tabii ki

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit
genetik elbette çok önemli ama yine de sende bunu düzenli beslenme ve sporla destekleyebilirsin. Boyunu uzatmak için düzenli sporlar yap, sağlıklı beslen ve en önemlisi uyku tabii ki
Hocam çalıştığım için genelde 22 de falan yatıyorum, beslenme ye önem veriyorum ama spor olarak tam olarak ne yapmam daha iyi olur?

Top Bottom