Neler Yeni

Temu gönderim alt limitini düşürmek

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ali Erdem
Temu da sepet tutarının 2000 tlyi geçmesi gerekir üzerine ekstra vergi eklenerek ödeniyor. Bu yöntem sayesinde vergiyi de dahil ederek daha düşük tutarda ürün ile alt limiti geçmek mümkün oluyor. 2000 TL yi geçecek sekilde sepete ürünler ekleyin, ödeme aşamasından önceki aşamada toplam tutar 2000 tl olana kadar fazlalık ürünleri çıkarın. Böylece vergiyide dahil ederek alt limiti düşünebilirsiniz.

Ekler

• IMG_3017.jpeg
    IMG_3017.jpeg
    341.3 KB · Hit: 87
  • IMG_3018.png
    IMG_3018.png
    321.3 KB · Hit: 82

Enes5-4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes
Temu da sepet tutarının 2000 tlyi geçmesi gerekir üzerine ekstra vergi eklenerek ödeniyor. Bu yöntem sayesinde vergiyi de dahil ederek daha düşük tutarda ürün ile alt limiti geçmek mümkün oluyor. 2000 TL yi geçecek sekilde sepete ürünler ekleyin, ödeme aşamasından önceki aşamada toplam tutar 2000 tl olana kadar fazlalık ürünleri çıkarın. Böylece vergiyide dahil ederek alt limiti düşünebilirsiniz.
Geçen gün bikaç ürün sipariş vermiştim 480tl min harcama istiyodu siparişi oluşturdum onlar kargolandı sonra sepete baktığımda 2000tl min tutar istiyodu, Aynı hesaba bilgisayardan girdim bir tane 30tl lik ürünü seçsem bile ödeme adımına gidebiliyorum karşıma uyarı gelmiyor ama sipariş geçmedim denemedim belki olmayabilir. Pc den deneyen varmı??

Top Bottom