Neler Yeni

HAVİT GAMENOTE FARKLARI

Branch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Can Sarıdal
Steam
https://steamcommunity.com/id/branchvlr/
Twitter
branchvlr
Discord
branchvlr
Herkese merhaba yeni bir kulaklık alıcam fakat havit gamenote modelleri arasında kaldım ve farkları nedir hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olabilirseniz sevinirim linkleri bırakıyorum.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Samet Yeniköy
Herkese merhaba yeni bir kulaklık alıcam fakat havit gamenote modelleri arasında kaldım ve farkları nedir hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olabilirseniz sevinirim linkleri bırakıyorum.

H2002D kullanıyorum rahat güzel kulaklık rgbsiz sade sağlam bi model. H2002P ile arasında sadece rgb farkı var. H2033D hakkında bi fikrim yok.

Branch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Can Sarıdal
Steam
https://steamcommunity.com/id/branchvlr/
Twitter
branchvlr
Discord
branchvlr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
H2002D kullanıyorum rahat güzel kulaklık rgbsiz sade sağlam bi model. H2002P ile arasında sadece rgb farkı var. H2033D hakkında bi fikrim yok.
Mikrofonu çıkarılabildiğinden H2002D modelini tercih edecektim fakat sanırım H2002D modelinde ses kartı yokmuş ve jak girişliymiş o yüzden H2002P modeline kaydım biraz daha usb girişler ses kalitesi daha iyi olur sanırım.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,210
İsim
Mehmet Aslan

h2002p

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Samet Yeniköy
Mikrofonu çıkarılabildiğinden H2002D modelini tercih edecektim fakat sanırım H2002D modelinde ses kartı yokmuş ve jak girişliymiş o yüzden H2002P modeline kaydım biraz daha usb girişler ses kalitesi daha iyi olur sanırım.
Evet H2002D jak girişli o yüzden H2002P güzel bir tercih olabilir hocam.

Top Bottom