Neler Yeni

Rx 7600 de driver silinme sorunu var mı

MrXRookiE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Enes
Önceden rx 580 kullanıyodum arada sırada bi anda bilgisayar donuyodu res attığımda ekran kartının driverı silinmiş oluyodu sürekli olunca sıkıldım artık
Yeni kartlarda Driver problemleri düzeldi mi? Düzeldiyse rx 7600 alıcam

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Hayriye
Önceden rx 580 kullanıyodum arada sırada bi anda bilgisayar donuyodu res attığımda ekran kartının driverı silinmiş oluyodu sürekli olunca sıkıldım artık
Ben 6600 kullandım sonra 7600e geçtim 2-3 haftadır sorun yok 6600de de sorun yoktu

Bünyamina

80+ Gold

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,860
İsim
.

Rtxon1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Metin Taşkın
Hocam araya girmek istemem ancak 8gb vram ilerisi için sıkıntı çıkaracak şu an son sınırda. 8 gb almanızı hiç önermiyorum 1.5 daha verin 16gb olanını alın.

MrXRookiE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam araya girmek istemem ancak 8gb vram ilerisi için sıkıntı çıkaracak şu an son sınırda. 8 gb almanızı hiç önermiyorum 1.5 daha verin 16gb olanını alın.
Çok ağır oyun oynamicam hocam gerek duymuyorum bi kaç seneye bunu satarım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 7600 kullanıyorum memnunum aşırı driver sıkıntıları yok ama arada yapıyor
Amd nin artık düzeltmesi lazım bunu

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Rx 580 de bende yaşıyorum driver silinme sorunu sebebi ise windows un otomatik güncelleme yapması . Oto güncelleme kapalı yaptım. Güncellemeleri seçip kendim yüklüyorum. Şu anda güncelleme menüsünde amd display driver yüklenmeyi bekliyor. Ve bekleyen sürümü neye göre tespit ediyor windows kendi de bilmiyor her seferinde yanlış sürüm yüklüyor çünkü gına geldi windowstan.

MrXRookiE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Enes
Rx 580 de bende yaşıyorum driver silinme sorunu sebebi ise windows un otomatik güncelleme yapması . Oto güncelleme kapalı yaptım. Güncellemeleri seçip kendim yüklüyorum. Şu anda güncelleme menüsünde amd display driver yüklenmeyi bekliyor. Ve bekleyen sürümü neye göre tespit ediyor windows kendi de bilmiyor her seferinde yanlış sürüm yüklüyor çünkü gına geldi windowstan
Rx 580 de bende yaşıyorum driver silinme sorunu sebebi ise windows un otomatik güncelleme yapması . Oto güncelleme kapalı yaptım. Güncellemeleri seçip kendim yüklüyorum. Şu anda güncelleme menüsünde amd display driver yüklenmeyi bekliyor. Ve bekleyen sürümü neye göre tespit ediyor windows kendi de bilmiyor her seferinde yanlış sürüm yüklüyor çünkü gına geldi windowstan.
Sıkıntı yok o zaman ya

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Gorkem Yavuz
Onlar 5000 ve eski nesillerde. 6000 lerde özellikle 6600 ve üzeri; 7000 serilerinde hiç problem yok.

Top Bottom