Neler Yeni

Ekran kartı ve işlemci sıcak çalışıyo

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
chade
dostum her şey gayet normal. sen boş telaş yapıyorsun bir şey var bir şey var diye.

Bünyamina

80+ Gold
Hocam işlemci neyse ekran kartı normal mi sizce bildiğim için demiyorum sorma amaçlı
Daha kaç defa normal diyeceğiz. Ekran kartın buz gibi çalışıyor. İşlemcinde güzel sıcaklık değeri alıyor. Sıcaklıkla alakalı problem yok. Donma kasma dediğin problem oyundan oyuna değişir. Mesela rust da bana arada lag diriyor armada drop yiyebiliyorum Tamamen oyundan kaynaklı mesela.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sametcan Türk
normal kardeşim işlemci büyük ihtimalle stok soğutucu o dereceler boşta normal ekran kartı içinde o sıcaklılar normal bende 3060ti var boşta 50 derecede çalışıyor öyle diyim sana

Enness06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Talha
Daha kaç defa normal diyeceğiz. Ekran kartın buz gibi çalışıyor. İşlemcinde güzel sıcaklık değeri alıyor. Donma kasma dediğin problem oyundan oyuna değişir. Mesela rust da bana arada lag diriyor armada drop yiyemiyorum. Tamamen oyundan kaynaklı mesela.
Tamam hocam kızmayın iyice emin olmak adına sordum hepinize teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal kardeşim işlemci büyük ihtimalle stok soğutucu o dereceler boşta normal ekran kartı içinde o sıcaklılar normal bende 3060ti var boşta 50 derecede çalışıyor öyle diyim sana
Tamamdır hocam teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,935
Üyeler
154,150
Son üye
thenotorious
Top Bottom