Neler Yeni

RDR 2 mi CS Prime mı?

RDR mi CS Prime mı?

• Oy kullanan toplam üye
    59

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
.
Cs prime al. Toksik veled-ül şakşaklardan uzak durursun ve hileci gelme olasılığını %95 azaltırsın. Ayrıca verdiğin parayı, haftalık gelen ödüllerden kasa ve en çok kullandığın silahların skinlerini al, kasaları sat istiyorsan skinleride sat veya kullandığın silahların skini varsa al ilerleyen zamanlarda da skin alır isteğine bağlı satarsın. Arada bi grafiti seçmeyide unutma. O verdiğin paranın kat be katını kazanabilirsin. Gelen kasalar ve skinler şansa bala geliyor zaten çok şanslıysan 24 dolarlık kasa 90-100 dolarlık skin vb. De gelebilir.
hile %100 gelmeye devam ediyor bu arada.

Tekirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emrullah Özel
Bana bir kere sanırsam ölüm maçında mevlana gelmişti oynamayı da bilmiyorfu hileye rağmen vurduyduk banlandıydı veya atıldıydı0 heralde

Armi3067

80+ Bronze
RDR 2 hocam tabii ki. cs mi kaldi da prime kasican gir normal oyna derim RDR 2'de online oynarsin oyun bitince

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
her hafta düşüyor, bana hep 1 dolar, 0.30 dolar fln kasalar geldi nadir kasa hiç düşüremedim.
bu sürekli böyle devam ediyor mu yoksa bir süreden sonra kasa atmayı kesiyor mu?

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Gorkem Yavuz
Maalesef öyle. Deli oluyorum la. Bak pusuyorum Mirage B de, markete bakan kolon ve kutu varya oradayım bekliyom çöreklendim oraya. Adam bana bakarak çıktı ordan. Shorttan gelmiş ses mes de yok. Pozisyonumda shorttan gelen biri göremiyor denedim. Onu geçtim, ben adamı görmeden beni vuranlar oluyor, hep headshot atanlar oluyor. Valve'nin şu anti hile sistemini adam etmesi lazım.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
.
Maalesef öyle. Deli oluyorum la. Bak pusuyorum Mirage B de, markete bakan kolon ve kutu varya oradayım bekliyom çöreklendim oraya. Adam bana bakarak çıktı ordan. Shorttan gelmiş ses mes de yok. Pozisyonumda shorttan gelen biri göremiyor denedim. Onu geçtim, ben adamı görmeden beni vuranlar oluyor, hep headshot atanlar oluyor. Valve'nin şu anti hile sistemini adam etmesi lazım.
ben zaten çarşamba günleri kasamı alıp çıkıyorum, onun harici nadiren oynuyorum

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Gorkem Yavuz
ben zaten çarşamba günleri kasamı alıp çıkıyorum, onun harici nadiren oynuyorum
Ben benim agalarla giriyom 3-5 kişi seçkin rekabetçi oynuyoz öyle. Normalde girmiyorum bende. Hem haftalık ödülü almak için hemde agalarla oynamak için giriyorum.

Top Bottom