Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo IdeaPad Gaming 3 R5 7535HS RTX4050 [ 21.799₺]

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037

Ayni fiyatta olduğunu düşündüğümüz senaryoda hangisi daha iyidir bakan bide karşılaştırirsa iyi olur.

umutolcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Ölçer

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünün kodu bu, ama böyle bir ürün kodu hiçbir yerde yok. Ekran kartının wattını öğrenmeye çalışıyorum ama yok. Bilgisi olan var mı?

tRoya06

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ürünün kodu bu, ama böyle bir ürün kodu hiçbir yerde yok. Ekran kartının wattını öğrenmeye çalışıyorum ama yok. Bilgisi olan var mı?
Ekran hz kaç o da yazmıyor. Kimi yerde 160 kimi yerde 120 yazıyor

umutolcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Ölçer
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kerem Aktaş

Ayni fiyatta olduğunu düşündüğümüz senaryoda hangisi daha iyidir bakan bide karşılaştırirsa iyi olur.
hocam bu lenovo loq modeli fp. soğutma ve ses bakımından rakipsiz denebilir o fiyata

nhtgrck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
nihatgerçek
Bu fiyatlarda ne alınabilir başka, bütçe çok fazla yok maalesef. Ona göre öneride bulunursanız sevinirim
Ben de bakıyorum ne alınabilir diye. Asus tuf vardı çok güzel geçenlerde. 24 bin. Ondan başka beğendiğim bir f/p olmadı. Bir de bu ürün bir gün stokta durdu, almadık. Kampanyalar bitiyor, ellerimiz boş :)

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Bu fiyatlarda ne alınabilir başka, bütçe çok fazla yok maalesef. Ona göre öneride bulunursanız sevinirim
attığım linke bak bu gönderideki, ara ara 22.5 - 23 Bin TL arasına düşüyor ben aldım memnunum.

umutolcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Ölçer
attığım linke bak bu gönderideki, ara ara 22.5 - 23 Bin TL arasına düşüyor ben aldım memnunum.
O fiyatlara düşerse alırım zaten hocam da 25300 küsürken almak hem beni zorluyor hem de 4060 lar 28k çok uçurum olmuyor 4060 ile arasındaki fark. İndirimler gidiyor ayrıca düşer mi dersiniz o fiyat bandına?

Ben de bakıyorum ne alınabilir diye. Asus tuf vardı çok güzel geçenlerde. 24 bin. Ondan başka beğendiğim bir f/p olmadı. Bir de bu ürün bir gün stokta durdu, almadık. Kampanyalar bitiyor, ellerimiz boş :)

Hiç sormayın hocam ya, bu cihaz fiyat olarak iyi de çok mu kötüdür onu çözemedim, şu konudaki Lenovo ip3 gamingten bahsediyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,224
Üyeler
149,689
Son üye
hasandimehme
Top Bottom