Neler Yeni

SORA V2 YANINA MOUSE

MSC1245

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Çelik
Bütçe
6000
ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA SORA V2 ALDIM ŞİMDİ 2. MOUSE ALMAM GEREKLİ TEKRARDAN.
SORA V2 ELİME BİRAZ KÜÇÜK GELDİ ONU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUPTA YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.
BÜTÇEM YAKLAŞIK 4-6BİN TL.
AKLIMDA GPX2-LAMZU-BEAST X- VAR ÖNCELİK OLARAK BİRDE KULAKLIK OLARAK CORSAİR HS80 MAX DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER

xTURANN

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım Sora V2'yi iade edebilmişsindir.

MSC1245

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım Sora V2'yi iade edebilmişsindir.
hocam iade yok ve etmeyide planlamıyorum çünkü yurt dışına çıkacağım oradada lazım mouse bunu burda bırakmayı planlıyorum. şimdi şu var wl mouse çok düşündüm ama delikleri avuç içinde rahatsızlık veriyor mu vermiyor mu ona emin olamadım.

xTURANN

80+ Silver
hocam iade yok ve etmeyide planlamıyorum çünkü yurt dışına çıkacağım oradada lazım mouse bunu burda bırakmayı planlıyorum. şimdi şu var wl mouse çok düşündüm ama delikleri avuç içinde rahatsızlık veriyor mu vermiyor mu ona emin olamadım.
Temizliğini iyi yaparsan, elinde terlemiyorsa delikli mouse okay. Fakat elin terliyorsa, çok kir birikiyor deliklerin kenarlarında. Bir kürdan, kulak çubuğu ile sürekli temizlemen gerekli.

MSC1245

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Çelik
Temizliğini iyi yaparsan, elinde terlemiyorsa delikli mouse okay. Fakat elin terliyorsa, çok kir birikiyor deliklerin kenarlarında. Bir kürdan, kulak çubuğu ile sürekli temizlemen gerekli.
Kir ve hijyen sorun değil benim tek gayem avuç içini rahatsız etmemesi geri kalan tarafta çok problem değil, gpx 2 nasıl hocam sizce

xTURANN

80+ Silver
Kir ve hijyen sorun değil benim tek gayem avuç içini rahatsız etmemesi geri kalan tarafta çok problem değil, gpx 2 nasıl hocam sizce
GPX overrated. Hem 1 hem 2. Sadece shape amaçlı kullanıyorlar genellikle. Yeni ATK mı AKT mi ne çıkmış. Onlara bak. Wraith'in sitesinden.

MSC1245

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Çelik
GPX overrated. Hem 1 hem 2. Sadece shape amaçlı kullanıyorlar genellikle. Yeni ATK mı AKT mi ne çıkmış. Onlara bak. Wraith'in sitesinden.
Valla bakayım ama tam ödeme yaparken yazdın beast x maxi sipariş veriyodım tam 😁

Top Bottom