Neler Yeni

Yks sozel 775k siralama yeni medya ve iletisim gelir mi

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
Arkadaslar ben yeni medya ve iletisim okumak istiyorum hedefim o bölüm önceliğim devlet üniversitesi ancak cikmazsa vakif olur sizce gelir mi

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar benim hayalim hedefim ne olmak istediğim belli ; iletisim fakultesi ne sıralamam yetiyor okumak istediğim bölüm medya sektörü ancak uşak ili olduğu için ailem sıcak bakmıyor ve hatta 2 gün önce beni dershane özel eğitim kurumuna yazdırdı sözleşme imzaladılar vs
Arkadaslar ben ailemi bir türlü ikna edemiyorum nolur bir yol gösterin beynim susmuyor uyuyamıyorum geceleri 😭

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan

Rulep

80+ Gold
kitap açıp kapatsan 150k yaparsın mezuna kalmak istemiyor musun

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan
Hocam ben bu sınavı ciddiye almadım çünkü bu sınav benim hayatimi kaydırdı ben bu sınav yüzünden psikolojik tedaviler gördüm ve devam ediyorum kaygı ile başladı her şey ...
Şimdi de bu sınava çalışmadan girdim açıkçası ben matematik yapmadığım için tyt de böyle oldu sıfir matematik ile girdim sınava..
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstemiyorum çünkü her 1 yıl daha para kazanamayacagim eğer sehirdisinda okursam ailem para gönderir ve benim de kız arkadaşlara ısmarlayacak param olurdu ..

Hocam ben bu sınavı ciddiye almadım çünkü bu sınav benim hayatimi kaydırdı ben bu sınav yüzünden psikolojik tedaviler gördüm ve devam ediyorum kaygı ile başladı her şey ...
Şimdi de bu sınava çalışmadan girdim açıkçası ben matematik yapmadığım için tyt de böyle oldu sıfir matematik ile girdim sınava..

İstemiyorum çünkü her 1 yıl daha para kazanamayacagim eğer sehirdisinda okursam ailem para gönderir ve benim de kız arkadaşlara ısmarlayacak param olurdu ..
Şuan param yok o nedenle hemen meslek sahibi olmak için acele ediyorum

Rulep

80+ Gold

Şuan param yok o nedenle hemen meslek sahibi olmak için acele ediyorum
800k ile yerleştiğin bölümden nasıl bir meslek sahibi olacaksın ki

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,305
İsim
MehmedVII

FurkanIIy

80+ Bronze
Arkadaşlar benim hayalim hedefim ne olmak istediğim belli ; iletisim fakultesi ne sıralamam yetiyor okumak istediğim bölüm medya sektörü ancak uşak ili olduğu için ailem sıcak bakmıyor ve hatta 2 gün önce beni dershane özel eğitim kurumuna yazdırdı sözleşme imzaladılar vs
Arkadaslar ben ailemi bir türlü ikna edemiyorum nolur bir yol gösterin beynim susmuyor uyuyamıyorum geceleri 😭
Üniversiteye gideceksin ama cümle kuramıyorsun. 775K iyi bile gelmiş hocam.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Sözel için çok çok kötü bir sıralama tavsiyem mezuna kal.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
tunahan

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237