Neler Yeni

AliExpress'den E-YOOSO Z94 klavye alamıyorum?

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
E-YOOSO Z94 tarzı kısa boylu bir klavyeye ihtiyacım var ama AliExpress'den almaya çalışırken " bu ürün artık mevcut değil. Tükenmiş veya satan mağaza ürünün satışını durdurmuş. Ürünü sepete eklediyseniz hala "süresi dolan ürünler" bölümünden görüntüleyebilirsiniz" şeklinde hata veriyor.

Bu hatanın sebebi nedir?
Bu tarz bir klavyeyi nereden bulabilirim?

Ekler

• aliexx.png
    aliexx.png
    478.4 KB · Hit: 26
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Elimde 1 tane fazladan var geldiği fiyata verebilirim. (kuponlu uygulama varsa oradan da verebilirim ucuza gelir)

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimde 1 tane fazladan var geldiği fiyata verebilirim. (kuponlu uygulama varsa oradan da verebilirim ucuza gelir)
kaça satıyorsun alayım ama nasıl olacak ödemeyi nasıl yapacağız ürünü nasıl alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

2.el mi sıfır mı
sıfır bir klavye almaya çalışıyorum nereden bulabilirim

Aliexpress deki ürünler böyle acele etmezsen bitiyor mu? Olayı bu mu?

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,289
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Başka renk seçin satışa açılacaktır, ama ben o fiyattan almanızı tavsiye etmiyorum ben 440TL'ye aldım memnunum ama bazen çok red switch hassas olduğu için 2 kere basabiliyorum tuşlara.

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
Başka renk seçin satışa açılacaktır, ama ben o fiyattan almanızı tavsiye etmiyorum ben 440TL'ye aldım memnunum ama bazen çok red switch hassas olduğu için 2 kere basabiliyorum tuşlara.
fiyatı şuan neden pahalı siz nasıl 440 tl ye aldınız? Yeni üyelik açtım bende ilk ürün alacağım ama pahalı yani sebebi nedir? Bir de aliexpress olayı bu mu yani mesela bir klavye ürün çıkıyor alabilen alıyor buradan paylaşılıyor alamayan alamıyor bitiyor mu ürün?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,289
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
fiyatı şuan neden pahalı siz nasıl 440 tl ye aldınız? Yeni üyelik açtım bende ilk ürün alacağım ama pahalı yani sebebi nedir? Bir de aliexpress olayı bu mu yani mesela bir klavye ürün çıkıyor alabilen alıyor buradan paylaşılıyor alamayan alamıyor bitiyor mu ürün?
Aliexpress'in olayı böyle değil, ürün fiyatı düşüktü alabilenler aldı haliyle stok bitti. Satıcı stok yenileyene kadar satışa kapalı kalır. Biz nasıl 440TL'ye aldık derseniz ilk hesap indirimi ve euro2024 indirimi beraberinde geldi sanırım ve vergi dahil 440TL'ye geldi. Şu anda da başka renkleri ben sepete ekleyebiliyorum.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Seyfullah
aynı cihazdan çok fazla hesap açmış olma ihtimalin var mı

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
Aliexpress'in olayı böyle değil, ürün fiyatı düşüktü alabilenler aldı haliyle stok bitti. Satıcı stok yenileyene kadar satışa kapalı kalır. Biz nasıl 440TL'ye aldık derseniz ilk hesap indirimi ve euro2024 indirimi beraberinde geldi sanırım ve vergi dahil 440TL'ye geldi. Şu anda da başka renkleri ben sepete ekleyebiliyorum.

peki bu kadar indirimli bir klavye tekrar olur mu aliexpress de eğer olursa bunu nasıl bileceğiz? Veya bana tavsiyen nedir aynı böyle bir klavyeye ihtiyacım var ama sen pahalı diyorsun ucuz almam lazım ne yapabilirim?

aynı cihazdan çok fazla hesap açmış olma ihtimalin var mı
3 tane hesap açtım almaya çalışırken berecemedim

Top Bottom