Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Cyranth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
batuhan arısan
Home tuşuna basıyorum tepki yok, yeni pil aldım taktım yine tepki yok. Sanırım bozuk geldi.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
chade
Home tuşuna basıyorum tepki yok, yeni pil aldım taktım yine tepki yok. Sanırım bozuk geldi.
iki kolun da düğmesine aynı anda birkaç saniye basılı tutup deneyin. tek basışta açılmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fifa veya pes oynarken hissiyatı nasıl? Klavyeden keyiflidir de 200 liraya değecek bir ürün mü deneyenler için
200 lira altında değer hocam. hem 2 tane hem de kablosuz. çok rahatsız edici bir gecikmesi de yok. klavyeye göre çok daha iyi

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
vladimiz putin

Cyranth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
batuhan arısan
öbürünü dene
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun süre basılı tutmanız gerekmekte
İki kola aynı anda basılı tutmayı denedim sonra tek tek denedim tüm tuşları denedim fark yok ya bozuk diye düşünüyorum.

dacari1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Osman Aydoğmuş
2 çift almıştım bugün elime ulaştı. Home tuşuna basılı tutunca açılıyor. PES13 oynamak için almıştım ayarları yaptım ve düzgün gecikmesiz bir şekilde çalışıyor. Bir Sony kalitesi tabii ki yok çok sert kullanıma dayanmaz fakat bu fiyata çok iyi. Oyun zevkini kıracak bir kalitesizlik yok. Güzel.

zayter541

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Korkmaz
Dün geldi. Teki 30 gram ağırlığında bile değil. (çok dandik hissiyatı tabii ki fiyatına göre bu söylenemez bile) 2xKüçük kalem pil ile çalışıyor. Direk tak çalıştır DONGLE(alıcısı geliyor) çalışıyor. Direk windows 11 ile açtım tanıyor. Tuş kombinasyonu konusunda bir kaç sorun var. Fifa da şut orta ile pas ara pası ile karışık. Düzelttğim zaman bu sefer şut pas ile ara pas orta ile karışıyor. Sanırım kombinasyon asla klasik gameplay olarak ayarlanamaz. efootball 2024 te aynı sorun oldu ama değiştirdim tersine kombinasyon oldu. Tekrar açtım kapattım sorun yok. Fakat menü tuş kombinasyonu yine aynı kalıyor. Yani A seçme tuşu olmuyor hep X te kalıyor. Back tuşu hep A da kalıyor
IMG_9796.jpeg

rayli82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Bay Koçak
çalıştıramayan bu videoyu izlesin benim sorunumu çözdü gamepadler gerçekten çok kalitesiz ne kadar kalitesiz bekliyorsanız o kadar kalitesiz fiyatına göre güzel oyuncak ama bence yetişkin kimse bu gamepadle oyun oynamamalı çocuk fln varsa basit oyunlar fln oynasın diye alınır 2 kişi fln eğlencesine retro oyun oynanır ama onun haricinde kullanılmaz. 170 liraya aldık ama böyle olduğunu bilseydim almazdım demiyorum ama düşünürdüm denilebilir emulatorler 2 kişilik oyun oynatsın yeter .https://www.youtube.com/watch?v=bFo-I7yYd84

Yusuf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf
bu çekiklerin yapacağından ne olur sanki bi bozuk ürün de bende. Bilgisayar görüyor ama tepki yok hiç bir yerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Buğra Tufan
Bugün geldi benim. Ben beğendim sıkıntı yaşamadım

Top Bottom