Neler Yeni

Yardım Fivem sesli mülakat nasıl işliyor

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, yaklaşık 10 senedir SA-MP üzerinde rol yaparım. Ama gerek sistem olsun gerek sunucu kalmaması olsun fivemde EDRP ve VORP başvuru attım. EDRP başvurusu onaylanmış, ama sesli mülakat olayı var bu ne anlama geliyor birde aynı sorulara orada mı cevap vereceğim? terimler zaten samp ve fivem genel olarak aynı sadece bazı şeylerin isimleri farklı o sebepten sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Kısacası sesli mülakat nedir ne tarz sorular vardır merak ettim. Bu akşam müsait olunca mülakata girmeyi düşünüyorum önden bir kısa bilgi almak istedim.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Çağatay
Dostlar selam, yaklaşık 10 senedir SA-MP üzerinde rol yaparım. Ama gerek sistem olsun gerek sunucu kalmaması olsun fivemde EDRP ve VORP başvuru attım. EDRP başvurusu onaylanmış, ama sesli mülakat olayı var bu ne anlama geliyor birde aynı sorulara orada mı cevap vereceğim? terimler zaten samp ve fivem genel olarak aynı sadece bazı şeylerin isimleri farklı o sebepten sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Kısacası sesli mülakat nedir ne tarz sorular vardır merak ettim. Bu akşam müsait olunca mülakata girmeyi düşünüyorum önden bir kısa bilgi almak istedim.
Evet genel olarak terimleri sorup hızlıca cevaplamanı isteyecekler. Sana bir kaç olay anlatırlar ve bu durumda ne yapardın ne tepki verirdin gibi şeyler soracaklar. Konuşma tarzına bakarlar. Yaşına göre davranışını anlamaya çalışlar. Genel olarak böyle oluyor.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Fettah Özalp
Kanka discorda giriyorsun veya adam rolde yapalım derse ona göre konuşuyorsunuz. DC de isen birkaç soru soruyor örneğin Pd ye gireceksin diyelim şehirde aktif devriyede 2 kişi var devriye 1 ateş altına girdi ne yapardınız gibi sorular
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet genel olarak terimleri sorup hızlıca cevaplamanı isteyecekler. Sana bir kaç olay anlatırlar ve bu durumda ne yapardın ne tepki verirdin gibi şeyler soracaklar. Konuşma tarzına bakarlar. Yaşına göre davranışını anlamaya çalışlar. Genel olarak böyle oluyor.
Arkadaşın dediği gibi terim felanda soracaklar

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka discorda giriyorsun veya adam rolde yapalım derse ona göre konuşuyorsunuz. DC de isen birkaç soru soruyor örneğin Pd ye gireceksin diyelim şehirde aktif devriyede 2 kişi var devriye 1 ateş altına girdi ne yapardınız gibi sorular

Arkadaşın dediği gibi terim felanda soracaklar
Gönlüm VORP'tan yanaydı biraz bekleyeceğim VORP'tan haber gelmezse mülakata girerim gibi zaten terim vs gayet basit işler 10 yıldır sampta hard rp yapınca kafana kazınıyor :D

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Fettah Özalp
Gönlüm VORP'tan yanaydı biraz bekleyeceğim VORP'tan haber gelmezse mülakata girerim gibi zaten terim vs gayet basit işler 10 yıldır sampta hard rp yapınca kafana kazınıyor :D
Samp ile aynı hocam her şey. Sana gireceğini oluşum ile alakalı soru sorar terim sorar. Hiyerarşik olup olmayacağını sorar yollarlar

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samp ile aynı hocam her şey. Sana gireceğini oluşum ile alakalı soru sorar terim sorar. Hiyerarşik olup olmayacağını sorar yollarlar
Karakterim illegal bir karakter değil zaten hocam, oluşum vs olmaz ama varsayımsal konuşursak tabii cevap veririm. Yazılı mülakatta da sürekli illegal soru sormuşlardı ayar olmuştum.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir zaman Fivemde bir roleplay sunucusunda moderatörlük yaptım.
Sorular birbirilerine çok benzer oluyor sana bazı terimle sorarlarlar Klasikleşmiş bir şeydir.
Arkasına size bir seneryo anlatılır,bu seneryo da yapılan rol hatası varsa söylemeni isterler.
bazılarıda direk söylüyor "bu seneryoda rol hatası var bunu bul" diyebiliyorlar.

Ayrıca Ekran açtırıp hile kontrolü yaptırabilirler sana şuan böyle bir ihtiyaç var mı bilmiyorum ama önceden her sunucu neredeyse hile kontrolü yapıyordu.

Top Bottom