Neler Yeni

Forum gerçekten bitmiş, hoşça kalın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Kaç seferdir sorularıma ya 1 yanıt geliyor ya da hiç gelmiyor. 1 sene öncesine kadar deli dehşet sohbet dönerdi. Bir şey sorunca istemediğim kadar cevap alırdım. Artık buraya bir şey sormayacağım. Mod ekibine, abdullah abiye, kürşat abiye ve birçok adını unuttuğum kişiye selamlarımı iletiyorum. Kendinize iyi bakın 🤚🏿

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
Kaç seferdir sorularıma ya 1 yanıt geliyor ya da hiç gelmiyor. 1 sene öncesine kadar deli dehşet sohbet dönerdi. Bir şey sorunca istemediğim kadar cevap alırdım. Artık buraya bir şey sormayacağım. Mod ekibine, abdullah abiye, kürşat abiye ve birçok adını unuttuğum kişiye selamlarımı iletiyorum. Kendinize iyi bakın 🤚🏿
konularini saat oglen 3ile akşam 6 arasinda aç aktiflik ozamanlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Derviş
Of ya çok üzüldüm kral

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
hakikatten öyle hiçbir konuma bir mesaj gelmiyor bakan yok forumun artık eskisi gibi bir aktifliği kalmamış

Haklısınız, kitleler çok değişti. İndirimler dışında pek işe yarar yada düzgün cevap verilen konu kalmadı artık. Bilirkişilerin kimisi dil dökmekten yoruldu kimisi sıkıldı kimisi vakit ayıramıyor. Yeni kullanıcılar da daha birkaç saat önce açılmış konuları incelemek yerine aynı soruları tekrar tekrar soruyor. Herkese tek tek aynı şeyi söylüyorsunuz, kimisi anlamamak için inat ediyor iyice bıktırıyor.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ad
Abi hesabı 2022'de açmışsın neyin draması bu ya

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,481
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Abi hesabı 2022'de açmışsın neyin draması bu ya
haklı dostum uzun zamandır indirim dışı konular rağbet görmüyor maalesef forumdaki bilgili insanlar bıraktı uzaklaştı banlandı birşeyler oldu eski aktiflik yok maalsef ne dc sunucusunda ne burada

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,647
İsim
marilyn
Bende aynı şeyden muzdaribim son konumda 2 yillik ile 4 yillik arasindaki eğitim farkini soruyorum o kadar ***** saçma yanitlar geldiki yok metalurji okuma yok okuyup ne yapican bilmemne yaziyorum atolye açicam kendi urunlerimi geliştirip globale acilicam yaziyorum geliyor yok sen ticaret yaptinmi muhasebe bilirmisin(kisaca sen ne ticaretten anlarsin havasinda yazı yazıyor) falan filan biri gelmiş iyi araştirmamişsin bolumu nasil okuma karari verdin biri çikip laf atiyor hayata toz pembe bakmayin falan o kadar tilt oldumki arkadaşim sorum basit 2 yillik metalurji ile 4 yillik eğitim farki varmi yokmu varsa ne farki var yok abi okuma yazmadami özürlülük var anlamadım gitti insanlarin hedeflerine veya yapmak istedikleri işe niye burnunuzu sokuyorsunuz yok sen onu yapaman yok toz pembe bakma hayata bilmemne sanane kardeşim ben o bolumu okumak istiyorum sanane ya kafayi yedim yemin ediyorum forumun kalitesi o kadar düşmüşki bir bokum bilmeyen veletlerin laf yetiştirme çabasindan başka bir şey görmüyorum artık

Sirf puani yettiği için mecburi bölüm yazip kendini geliştirmedikten bir baltaya sap olamadiktan sonra bölümü kötülemeyin

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
mehmet demirel
hocam forum teknik konularda laptop sorunlari ondan sonra teknik sorunlar vr vs konu açsaniz kimse tıklamiyo aktiflik yok bi duzen olsa iyi olur

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom