Neler Yeni

Çözüldü✓ game garaj kutu gelirmi?

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Eymen
Arkadaşlar pc alacağımda game garjdan kendim özelleştirip bir toplama bilgisayar yaptımda mesela ekran kartı ,işlemci falan onların kutularıda gelirmi?

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Eymen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kurulumu onlar yapsa dahi parçaların kutuları geliyor diye biliyorum. En azından itopyada böyle. Gamegarajda da aynı durum olacağını düşünüyorum
anladım teşeküürler peki bana max 50k bütçeli itopyadan bir toplama bilgisayar oluşturabilirmisin?

CAUgur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cem Arda Uğur
anladım teşeküürler peki bana max 50k bütçeli itopyadan bir toplama bilgisayar oluşturabilirmisin?
Ben uzun süredir bilgisayar takibi yapmıyorum, şu an hangi parçalar daha iyidir hangi işlemci&ekran kartı komboları daha iyidir maalesef bilmiyorum. Sitelerde oluşturulan hazır sistemlere bakabilirsin, bazı sitelerde gerçekten güzel sistemlerde güzel fiyatlar olabiliyor. Tek tek toplamaya kalktığında fiyat toplama sistemlere nazaran çok daha pahalıya patlayacaktır. Özel sebepler için (3D çizim&photoshop&render) gibi pc istiyorsan eğer istediğin duruma yönelik özellikleri araştırıp ona göre ekran kartı ve işlemci seçmeni tavsiye edebilirim sadece

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Eymen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben uzun süredir bilgisayar takibi yapmıyorum, şu an hangi parçalar daha iyidir hangi işlemci&ekran kartı komboları daha iyidir maalesef bilmiyorum. Sitelerde oluşturulan hazır sistemlere bakabilirsin, bazı sitelerde gerçekten güzel sistemlerde güzel fiyatlar olabiliyor. Tek tek toplamaya kalktığında fiyat toplama sistemlere nazaran çok daha pahalıya patlayacaktır. Özel sebepler için (3D çizim&photoshop&render) gibi pc istiyorsan eğer istediğin duruma yönelik özellikleri araştırıp ona göre ekran kartı ve işlemci seçmeni tavsiye edebilirim sadece
uzun yazından dolayı teşekkür ederim iyi günler

Top Bottom