Neler Yeni

Mouse Oynatınca Coil Whine Sesi Geliyor

1Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aziz Soykan
Boş masaüstünde gezerken mouse yi oynatınca coil whine sesi alıyorum bir bilgisi olan varmı

Bünyamina

80+ Gold
Azıcık da olsa yüke girince oluyor demek ki. Bir sorun olmaz sadece ses yapar.
Yanılmıyorsam benim kartta da mevcut.

1Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aziz Soykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Azıcık da olsa yüke girince oluyor demek ki. Bir sorun olmaz sadece ses yapar.
Yanılmıyorsam benim kartta da mevcut.
Masaüstünde mouse oynatırken gelmesi biraz garibime gitti herhangi bir çözümü yokmu bios ayarı felan veya başkar bir şey

Csax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
Masaüstünde mouse oynatırken gelmesi biraz garibime gitti herhangi bir çözümü yokmu bios ayarı felan veya başkar bir şey
Benim tecrübelerime göre coil wine belirli watt harcama aralıklarında geliyor, karttan karta değişen şekilde. Masa üstündeyken fare hareketinde belirli bir watt değerinde harcayınca ses yapıyordur. Benim kart belirli yükse ses verirken %60 yük üstünde kesiyor sesi.

Bünyamina

80+ Gold
Bobinden geliyor. Çözümü bobinin değişmesi onu da sen yapamazsın. Sorun çıkaran bir şey değil rahat ol o okunda.

1Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aziz Soykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim tecrübelerime göre coil wine belirli watt harcama aralıklarında geliyor, karttan karta değişen şekilde. Masa üstündeyken fare hareketinde belirli bir watt değerinde harcayınca ses yapıyordur. Benim kart belirli yükse ses verirken %60 yük üstünde kesiyor sesi.
Bobinden geliyor. Çözümü bobinin değişmesi onu da sen yapamazsın. Sorun çıkaran bir şey değil rahat ol o okunda.
Peki bu zamanla gidebilirmi ?

Bünyamina

80+ Gold

Csax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bu zamanla gidebilirmi ?
Bobin direnci zamanla (sıcaklığa, çevresel faktörlere, malzeme yıpranması vb.) değişebilir ama çok aşırı ve hızlı olmaz. Ses çıkartan watt aralığından ufak bir değişiklik ilede kurtulabilirsin, hiç kurtulamayadabilirsin. Şans

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Arda doğan
Boş masaüstünde gezerken mouse yi oynatınca coil whine sesi alıyorum bir bilgisi olan varmı
Kart modeli markası yazsan başlığıda açıklamadaki gibi yapsan güzel olur aksine kural ihlali
Ve kart'da sorun yok sapphire tahminim 6800-6900xt arası kart ses normal sorun olmaz

Bünyamina

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom