Neler Yeni

lolde karakter seçim ekranından sonra hata veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan uzun
ben config ve logs dosyalarını silip 1 maç attım hiç ayar değiştirmeden düzeldi sonra ayarlarımı yaptım sıkıntı çıkmıyor artık

melihk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
melih köse
lolde karakter seçim süresi bittikten sonra maça girmiyor görev yöneticisinden kontrol ettiğimde League of Legends (TM) Client yanıt vermiyor yazıyor oyun içinde yazılan yazıda şu şekilde ; [Sistem Bildirimi] Maçın yakında başlayacak. Lütfen biz oyunu hazırlarken bekle. Bu işlem birkaç dakikadan uzun sürmeyecek dün lole giriş yapmayı denediğimde kullanıcı adım ve şifrem doğru olmasına rağmen üzgünüz oturumunu açamadık yazıyordu bende çözümlerini bulamayınca riot ile ilgili her şeyi silip bir daha yükledim sorun çözülmedi bende sinirlenip pcyi sıfırladım bu seferde giriş bilgilerini doğrulayıp karakter seçiminde hata verdi ne yapmalıyım ?
sistem bilgilerim ;
ryzen 5 5600 rtx 3060ti
8+8 gb 3600 mhz ram
b450m k anakart
driverlerin hepsi güncel
Birkaç gündür bende aynı sorunu yaşıyordum. Ticket atııktan sonra cevap olarak gönderdikleri yönergeleri izledim ve düzeldi. Buraya da kopyalayayım.
- CMD'yi açalım ve sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır diyelim.
- Komut istemi karşına gelecek, buraya 'ipconfig /release' yazalım ve Enter'a basalım.
- Sonrasında aynı yere 'ipconfig /renew' yazalım ve Enter'a basalım.

- Öncelikle istemciye giriş yapalım ve ardından oyunun kurulu olduğu dizine gidelim,
- Eğer oyunu sana tavsiye edilen şekilde yüklediysen bu dosyaya aşağıdaki dizinden ulaşabilirsin:
C:\Riot Games\League of Legends\Config\
- Bu klasörünün bir yedeğini ne olur ne olmaz diye almanı öneririm.
- Şimdi bu klasörü tamamen silelim.
- Ardından açık olan istemciye dönerek kendine bir özel oyun oluşturalım, oyun içerisinde ayarlarını tekrar yapalım.

Ardından ESC tuşuna basarak "Oyundan Ayrıl" seçeneği ile oyunu terk edelim. Oyundan bu şekilde çıkman çok önemli. Daha sonra oyunu baştan başlatalım ve tekrar özel bir oyun oluşturalım.

LeagueClient (LoL uygulaması)'na sağ tıklayıp aşağıdaki ayarları aynı şekilde yapalım;

image.png

Top Bottom