Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥2'li Gamepad 171₺ (Aliexpress)

drakaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer
Alıcıyı bilgisayara takın . Sonra kolun home tusuna basılı tutun ısıkları yanacak. ardından oynamak istediğiniz oyun steamde yoksa steame ekleyin ( ekleme yeri steam arayüzün sol altında ) .ardından steamde kontrolcü ayarlarını yapın.youtubeden yardım alabilirsiniz kontrolcü ayarları icin. baska biseye gerek yok. blur ve TrackMania Turbo oyunununda denedim gayet güzel calısıyorlar. xbox360ce uygulamısıylada kol ayarı yapmayı denedim ondada gayet güzel calıstı.

Alıcıyı bilgisayara takın . Sonra kolun home tusuna basılı tutun ısıkları yanacak. ardından oynamak istediğiniz oyun steamde yoksa steame ekleyin ( ekleme yeri steam arayüzün sol altında ) .ardından steamde kontrolcü ayarlarını yapın.youtubeden yardım alabilirsiniz kontrolcü ayarları icin. baska biseye gerek yok. blur ve TrackMania Turbo oyunununda denedim gayet güzel calısıyorlar. xbox360ce uygulamısıylada kol ayarı yapmayı denedim ondada gayet güzel calıstı.
Tamamdır hallettim Windows 11'de de çalışıyor sadece home tuşuna basılı tutmanız gerekiyor.

Son düzenleme:

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Tamamdır hallettim Windows 11'de de çalışıyor sadece home tuşuna basılı tutmanız gerekiyor.
Dostlar gamepadleri kurdum steamde ve 1 oyunda sorunsuz çalışıyor ama FC 24'te tuşların yerleri karışık bazı tuşları algılamıyor bunu nasıl çözerim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüdai kerem
Dostlar gamepadleri kurdum steamde ve 1 oyunda sorunsuz çalışıyor ama FC 24'te tuşların yerleri karışık bazı tuşları algılamıyor bunu nasıl çözerim?
Dostum FC 24'te kontrolleri özelleştir'den yapacaksın. Mesela bende oyuncu değiştirme tuşu LT olmasına rağmen LR olaraktı. Bu gibi şeyleri deneyerek bulmaya çalış. Eğer yine de algılamazsa video çekerek iade işlemini başlat.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Dostum FC 24'te kontrolleri özelleştir'den yapacaksın. Mesela bende oyuncu değiştirme tuşu LT olmasına rağmen LR olaraktı. Bu gibi şeyleri deneyerek bulmaya çalış. Eğer yine de algılamazsa video çekerek iade işlemini başlat.
Hayır öyle değil dostum mesela A tuşunu algılamıyor Y tuşunu L1 olarak algılıyor joysticki aşşağı yaptığımda yukarı gidiyor vs. Xbox360ce indirdim o da fayda etmedi illa ki bi çözüm yolu vardır iadeyle uğraşmak istemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüdai kerem
Hayır öyle değil dostum mesela A tuşunu algılamıyor Y tuşunu L1 olarak algılıyor joysticki aşşağı yaptığımda yukarı gidiyor vs. Xbox360ce indirdim o da fayda etmedi illa ki bi çözüm yolu vardır iadeyle uğraşmak istemiyorum.
x360 yapılış videosunu izler misin dostum? Tuşları doğru atadığına emin misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Erdem Taha GEDİK

2 tane kalem pille çalışıyor şarjlı olsaydı keşke
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni hesapla alın dolarla alırsanız 5-10 lira daha ucuza geliyor
Hocam indirim bittiği zaman konuyu indirim bitti olarak işaretlerseniz sevinirim konunun başlığında hâla indirim yazıyor ihtiyacı olupta almak için gelen insanlar bu duruma üzülebilir

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Gökhan Gümüş
aldım sıkıntısız kullanıyorum ikisini de.
Bend WWE 2K24 te kullanamıyorum A Basıyorum B Tepkisi Veriyor X e Basıyorum Y Tepkisi veriyor. x360ce denedim steam kontrolcü denedim nafile. Ama FIFA 23 te hangi tuşlar atanmış ise o tuşlar sorunsuz çalışıyor

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bend WWE 2K24 te kullanamıyorum A Basıyorum B Tepkisi Veriyor X e Basıyorum Y Tepkisi veriyor. x360ce denedim steam kontrolcü denedim nafile. Ama FIFA 23 te hangi tuşlar atanmış ise o tuşlar sorunsuz çalışıyor
Bende de FC 24'te aynı sorun var. İade talebi oluşturdum, bakalım kabul edecekler mi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

x360 yapılış videosunu izler misin dostum? Tuşları doğru atadığına emin misin?
Evet tuşları doğru atadım ama çalışmıyor. İade talebi oluşturdum.

Top Bottom