Neler Yeni

AMD ekran kartı driver sorunu

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Berkay Solak
Bu arada yazdığım şeyde yanlışlık yapmışım.
4060ti ve 4070 arasında %40
4070 ve 4070 super arasında %15 var.
Ama 3000 serisinde 3060ti ve 3070 arasındaki performans farkları daha az, yani daha yakınlar.
3000 serisindeki gibi adlara bakıp, performansları yakın sanmayın.
Yanlış yazmışım düzeltiyim :)
Farkları az çok biliyordum hocam detaylandırdığınız için teşekkürler. Fiyat farkı olarak 70 süper ve 70 arasında aman aman bir fark olmadığı için o bütçelere çıkmam durumunda tercihim süper modeli olur.

Shourd

80+ Silver
AMD dediğimiz firma yazılım sorunları ile meşhur.
Nereye klasik amd değil?
Yazılım tarafında iyileşiyorlar, bu sorunlar azalıyordur ona bişey demem.
Ancak geçmişten beri AMD yazılım, driver sorunları ile sorunlu bunu niye itiraz ediyorsun.
bende onu demek istedim zaten genel olarak rx 5000 serisiyle azalmaya başladı umarım farkındasınızdır ama son dönemlerdede nvidia driver problemleri ile gündeme geldi üstelik son 6 aydır fln

Ceasar123

80+ Silver
Farkları az çok biliyordum hocam detaylandırdığınız için teşekkürler. Fiyat farkı olarak 70 süper ve 70 arasında aman aman bir fark olmadığı için o bütçelere çıkmam durumunda tercihim süper modeli olur.
Zaten 4070 super, yeni 4070 gibi düşünebilirsiniz :)
4070 super ile 4070 aynı msrp fiyatı ile çıktı. Ayrıca 4070 super çıkınca, 4070 üretimide kapandı artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende onu demek istedim zaten genel olarak rx 5000 serisiyle azalmaya başladı umarım farkındasınızdır ama son dönemlerdede nvidia driver problemleri ile gündeme geldi üstelik son 6 aydır fln
nvidia tarafı umrumda değil. AMD yi konuşuyorum ben.
Malesef bu driver, yazılım sorunları ile meşhurlar.
Düzelip, azalıyordur, doğrudur, yanlıştır...
İyleşiyordur, sorunlar azalıyordur ancak yinede bu sorunların amdnin genel sorunu olduğu, bunla meşhur olduğu gerçeği değişmiyor.
Umarım komple çözerlerde insanların tercih seçeneği artar.

Shourd

80+ Silver
Zaten 4070 super, yeni 4070 gibi düşünebilirsiniz :)
4070 super ile 4070 aynı msrp fiyatı ile çıktı. Ayrıca 4070 super çıkınca, 4070 üretimide kapandı artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nvidia tarafı umrumda değil. AMD yi konuşuyorum ben.
Malesef bu driver, yazılım sorunları ile meşhurlar.
Düzelip, azalıyordur, doğrudur, yanlıştır...
İyleşiyordur, sorunlar azalıyordur ancak yinede bu sorunların amdnin genel sorunu olduğu, bunla meşhur olduğu gerçeği değişmiyor.
Umarım komple çözerlerde insanların tercih seçeneği artar.
bende zaten olmadığını belirtmedim siz yanlış anladınız aynı şeyi söylüyoruz farkında değilsiniz benim belirtiğim amdnin zaten uzun zamandır driver problemleri ile meşhur olduğu ve son 3 nesil kartlarında bu sorunun azaldığı hatta belkide rakibine yaklaşmaya çalıştığını belirtim zaten belki bilmiyorsunuzdur amd bundan çok daha öncede driverdan ziyade watman hataları ile gündeme geliyordu ama rx 400 serisinde önlem almaya çalışıp 500 serisinde azaltma çalışmaları yaotı ve günümüzde nerdeyse yeni nesil kartlarda konuşan yok ben bunu demeye çalışıyordum zaten umarım ekran kartında amd ve intel çalışmalarını sürdürür nvidia tekelliği son bulur

Top Bottom