Neler Yeni

2M Sıralama ile hangi ünileri yazmalıyım

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Emircan Doğankaya
Şimdi arkadşalar :D terörist bile olamazsın espirilerini bi geçelim harbiden ben nereyi yazcam la hiç bi fikrim yok
Askeri üniversiteye git sözleşmeli askerlik yaparsın mis.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Matematik varsa Muhasebe seç. İşsiz kalmazsın. Dgs tamamlarsın.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,452
İsim
Selim
2milyon hmmm ülkemiz de mühendis bile issiz olabiliyorken senin o puanla okuyacağın yerlede iş bulma olasılığın üni sınavinda İlk 5 e girmenle aynı 🤷 bu yüzden taktik değiştir ingizlice ve yanına başka bir dil daha öğren ve Euro dolar veren çağrı merkezleri var oralara girme ihtimalin olur ya da bu dilleri öğrenip evde de yazılım okuyabilirsin veya alamanyaya tuvelet temizlemeye gidip ülkemize döndüğünde atomu parçalamış edasıyla hava atabilirsin seçenek çok 👍

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
2 yıllıktan 4 e geçiş var mı (bilmediğimden soruyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekirdağ'da / İşletme Yönetimi - Maliye - 1.970.000 / Sosyal Güvenlik 1.900.000 bu sıralama yazmak istersen
Var benim arkadaş yaptı. Bazı programlarda yasaklandı

Pukiina

80+
Şimdi arkadşalar :D terörist bile olamazsın espirilerini bi geçelim harbiden ben nereyi yazcam la hiç bi fikrim yok
Reis çok sıkıntılı bir sıralama ne tür bişey istersin sağlık mı özel sektör mü ona göre yardımcı olalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de şöyle bir olay var Dgs'nin acı gerçekleri gerçekten adam gibi çalışıp yapanı da var evet 2 yi 4 e tamamlama muhabbeti. Ama yks tercihleri gibi dgs kılavuzu o kadar geniş değil ne yazık ki. Her üniversite de her bölüme açtıkları kontenjan sayıları belli. Şuda bir gerçek yks nin yıpratıcı süreci gibi Dgs'nin de yıpratıcı süresi var. Dgs ile 4 e tamamlamak istiyorsan sağlam çalışman lazım daha sonra oradaki kontenjan sayısını görüp üzülmemen için. Tüm bunları düşünerek hareket etmelisin hocam. Yine sorunuz olursa cevaplar yardımcı olurum

Son düzenleme:

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Emre Altun
Çok uğraştın mı o kadar sıralama yapmak için😀

Top Bottom