Neler Yeni

ev kuruyorum tüm eşyalar sıfır alınacak, beyaz eşya önerisi

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Cem
beyaz eşya olarak hangi marka kullanmalıyız? çamaşır bulaşık kurutma buzdolabı alınacak. bosch alıcaktım 7 yıl garantisi bittikten sonra takır takır bozulduğunu söyledi bi dostum, kararsızım buzdolabı hariç diğer ürünler 20şer k bütçe, buz dolabıda 35k falan ayırrım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
beyaz eşya olarak hangi marka kullanmalıyız? çamaşır bulaşık kurutma buzdolabı alınacak. bosch alıcaktım 7 yıl garantisi bittikten sonra takır takır bozulduğunu söyledi bi dostum, kararsızım buzdolabı hariç diğer ürünler 20şer k bütçe, buz dolabıda 35k falan ayırrım
Altus alınabilir. Ama çalışan bir arkadaşımdan duyduğum kadarıyla seviye olarak Grundig markasının ürünlerinde daha kaliteli mallar kullanılıyormuş. F/P olarak Grundig veya altus alabilirsin. Teslimat, servis olarak gerçekten kusursuz. Hepsijet XL teslimat konusunda problemsiz. Taksitli olarak direkt Hepsiburada üzerinden alabilirsin.

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
samsung nasıldır peki samsung alasım var

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Metehan
Hepsini Arçelik aldım memnunum. Servis kısmında müşteri memnuniyeti ve ürünlerinin arkasında durmaları bu kararımda etkili oldu

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,617
İsim
Yavuz
Belli başlı şeyler iyi mesela buzdolabında arçelik çamaşırda kurutmada bosch.

En iyi olarak arçeliğin çamaşırı kötü demiyorum. Bilinen markaların garantilerine bakarak alabilirsin.

Bosch cihazların yıllık bakımı var diğerlerin bilmiyorum.

Top Bottom