Neler Yeni

Oyuncu laptopu kasma sorunu

Makkelon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat kara
Merhaba arkadaşlar, THIN 15 B12UC-1891TR / 145795 kodlu Vatan bilgisayardan 20 gün önce oyuncu laptopu aldım 3050 i5 12400h 16 gb ram var sistemde fakat oyunlarda fps drop yiyorum lolde bile 80 100 fps arası alıyorum fortnite de 40 50 fps oynatmıyor bile cs de 100 fps 2. 3. oyunda kasmalar oluşuyor bir öneriniz var mı vatana götürsem 30 gün servis süresi beklerim bir öneriniz var ise denemek isterim. Teşekkür ederim

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar, THIN 15 B12UC-1891TR / 145795 kodlu Vatan bilgisayardan 20 gün önce oyuncu laptopu aldım 3050 i5 12400h 16 gb ram var sistemde fakat oyunlarda fps drop yiyorum lolde bile 80 100 fps arası alıyorum fortnite de 40 50 fps oynatmıyor bile cs de 100 fps 2. 3. oyunda kasmalar oluşuyor bir öneriniz var mı vatana götürsem 30 gün servis süresi beklerim bir öneriniz var ise denemek isterim. Teşekkür ederim
Öncelikle ne kadara aldığını merak ediyorum. 2. si oyunlarda pc kaç derece? İşlemci ekran kartı kullanımları ne kadar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ömer
Ekran kartının watt değeri düşük ve 4gb bi ekran kartı bundan olabilir ya da fazla ısınmadan laptop kısıtlıyordur

haydut58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Zorbalı
hocam yanlış anlama daha öncesinde böyle bir durum başıma geldiği için sorayım laptobu prize bağlıyorsun dimi oyuna girdiğinde, geçen arkadaş aynı sorunu yaşamıştı 3 gündür forumda derdine çare aradık meğerse prize takmamış :D o yüzden baştan sorayım dedim

Makkelon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
driverlar guncel mi hocam ve windowsun kurulu oldugu diskte bos alan var mi?
evet güncel diskte bos alan var hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle ne kadara aldığını merak ediyorum. 2. si oyunlarda pc kaç derece? İşlemci ekran kartı kullanımları ne kadar?
25 bin tl ye aldım 80 dereceyi görüyorum soğutucu olmasına rağmen cok ağır oyunlarda 90 olabiliyor ekran kartı yüzde 70 kullanıyor işlemci 80

hocam yanlış anlama daha öncesinde böyle bir durum başıma geldiği için sorayım laptobu prize bağlıyorsun dimi oyuna girdiğinde, geçen arkadaş aynı sorunu yaşamıştı 3 gündür forumda derdine çare aradık meğerse prize takmamış :D o yüzden baştan sorayım dedim
Evet prize takılı oynuyorum.

yani lolde kasması cok garibime gitti yeni almama rağmen

YazılımKafa

80+ Silver
evet güncel diskte bos alan var hocam

25 bin tl ye aldım 80 dereceyi görüyorum soğutucu olmasına rağmen cok ağır oyunlarda 90 olabiliyor ekran kartı yüzde 70 kullanıyor işlemci 80

Evet prize takılı oynuyorum.

yani lolde kasması cok garibime gitti yeni almama rağmen
Lolde mi böyle oluyor? Isınmadan dolayı değil. Normal gözüküyor. Dostum 25 e daha iyi bir model alırdın internetten. Ama iş işten geçmiş. Bu saatten sonra zaten iade edemezsin

Makkelon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat kara
Lolde mi böyle oluyor? Isınmadan dolayı değil. Normal gözüküyor. Dostum 25 e daha iyi bir model alırdın internetten. Ama iş işten geçmiş. Bu saatten sonra zaten iade edemezsin
Her oyunda böyle oluyor lolde bile olması garibime gidiyor sadece

Makkelon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat kara
oyundayken işlemci ve ekran kartını fazla kullanmıyorum bunun bir çözümü var mı

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png