Neler Yeni

Hazır sistem tavsiyesi lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Baran ayhan
Arkadaşlar yakın zamandan 20-22k bandında bir oyuncu sistemi alicam hazır sistemlerden anlamadıgimdan param boşa gitmesin diye uğraşıyorum bana rekabetçi oyunlarda iyi fps değerleri vericek sistemler önerebilir misiniz?(Monitör dahil değil) Bana tavsiye edilen sistemleri buraya bırakıyorum sizce bunlardan birini almak mantıklı mı yoksa başka bir bilgisayara mı bakayım?

zucer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yakup
O vatan bilgisayarda satılan sistem efsane bir şey SSD ram o bu şu gayet güzel piyasada buna benzer sistem 22-23K ya anca bulunur hem satıcısı da bilindik sistemi biraz araştıracam hoşuma giderse 1-2 haftaya alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
emirkan
Arkadaşlar yakın zamandan 20-22k bandında bir oyuncu sistemi alicam hazır sistemlerden anlamadıgimdan param boşa gitmesin diye uğraşıyorum bana rekabetçi oyunlarda iyi fps değerleri vericek sistemler önerebilir misiniz?(Monitör dahil değil) Bana tavsiye edilen sistemleri buraya bırakıyorum sizce bunlardan birini almak mantıklı mı yoksa başka bir bilgisayara mı bakayım?

Vatandakini kacirma

lnxwizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
lnxwizard
Vatandakini bende alacaktım bugün. Daha siteye yükleneli 24 saat geçmemiş stoğu kalmamış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,075
Üyeler
150,997
Son üye
Jalo
Top Bottom