Neler Yeni

Bu Pc alınır mı? Gaming Gecesi.

Mhmd.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mhmd
Monitör ve klavye lazım 4700tl param var
Monitör den pek anlamamda baya bı araştır bence çünkü sıkıntı çıkarsa en zor yapılan monitör ama 3,5-4k ga güzel bir monitör bulursun geriye kalana klavye alırsın

Mhmd.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mhmd
Monitör den pek anlamamda baya bı araştır bence çünkü sıkıntı çıkarsa en zor yapılan monitör ama 3,5-4k ga güzel bir monitör bulursun geriye kalana klavye alırsın

Amd ekran kartı sevmiyorum
Knk sen al yoksa biraz daha cik diye diye 4090 alsan dahs iyi olur diyenler bile olur sen al zaten 4060 her oyunu 2-3 yil daha oynatır bende alcamda 3-4 gune bugun param olsa direk alirdim bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yağız
Amd ekran kartı sevmiyorum
hocam monitör olarak lenovo legion r25-i30 gerçekten iyi hatta forumda testlerin falanda yapıldı ama bütçenize uygun mu bilmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam monitör olarak lenovo legion r25-i30 gerçekten iyi hatta forumda testlerin falanda yapıldı ama bütçenize uygun mu bilmem
en son 4200 falandı 5k olmuş 4-4.5 e farklı monitör bulabilirim istersen

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Pek fiyat avantajı yok parça kalitesi düşük ( ekran kartı ram kasa psu anakart )
Bu bile daha iyidir ama tabii artık araştırmıyorum takip etmiyorum belki daha iyisi vardır bilemem.

Testin linkini atar mısın çünkü internette benim bildiğim tek testi var ve kontrastı 857 çıkarak zortlamış bir monitör, aoc 24g4x kontrast oranı ile parçalıyor onu

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yağız
Pek fiyat avantajı yok parça kalitesi düşük ( ekran kartı ram kasa psu anakart )
Bu bile daha iyidir ama tabii artık araştırmıyorum takip etmiyorum belki daha iyisi vardır bilemem.

Testin linkini atar mısın çünkü internette benim bildiğim tek testi var ve kontrastı 857 çıkarak zortlamış bir monitör, aoc 24g4x kontrast oranı ile parçalıyor onu
kanka biraz aşağı in anasayfadan monitör testleri var lenovo legion r25i 30 diye fiyat olarak aocdan çok daha ucuzdu o zamanlar tam fp idi ama bugün bakınca 5k olmuş de 1080p de aoc tercih ederim şuan

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
kanka biraz aşağı in anasayfadan monitör testleri var lenovo legion r25i 30 diye fiyat olarak aocdan çok daha ucuzdu o zamanlar tam fp idi ama bugün bakınca 5k olmuş de 1080p de aoc tercih ederim şuan
Güven vermiyor, kontrastı test etmemiş, parlaklığı da allah bilir hdr modda mı test etti de 423 buldu acaba? Millet de tepki göstermiş falan ama neyse sayfalarca okumakla uğraşamam taş gibi yabancıların testi var zaten 870 kontrast 350 nit parlaklık işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,984
Üyeler
156,417
Son üye
hrerfgsdjrtdg
Top Bottom