Neler Yeni

Çözüldü✓ m2 li sistemim 40 sn de açılıyor yarım edin

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Mirhan Yalçın
Yeni aldığım sistemim 36 sn kadar anakart logosu gelmiyor. tuşa bastığımda sihay ekranda bekliyorum. anakart logusu geldikten sonra 3-4 sn de masaüstüne geliyor. Sorun anakart logusuna çok uzun sürede gelmesi nasıl çözerim yardım edin
Biosa gir Expo yada xmp açıksa kapatıp tekrar dene, crystaldiskinfo uygulamasından ssdnin sağlığına bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
kemal kılıçdaroğlu
arkadaşımada oluyo sözde m2ssd var 1dkya kadar çıkıyo açılma süresi

LoserIl

80+ Silver
Bir tane ayar var bilgisayarın gerçekten kapanmasını sağlayan. Normal bilgisayar ayarlarında kapattığın zaman bilgisayar aslında tam olarak kapanmıyormuş banada ilginç gelmişti ilk başta. O ayarı kapattıktan sonra açılması çok uzun sürmeye başladı belki aldığın yerden o ayarı yapmışlardır çünkü olması gereken o

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biosa gir Expo yada xmp açıksa kapatıp tekrar dene, crystaldiskinfo uygulamasından ssdnin sağlığına bak.
xmp açık ikisinide bir denicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane ayar var bilgisayarın gerçekten kapanmasını sağlayan. Normal bilgisayar ayarlarında kapattığın zaman bilgisayar aslında tam olarak kapanmıyormuş banada ilginç gelmişti ilk başta. O ayarı kapattıktan sonra açılması çok uzun sürmeye başladı belki aldığın yerden o ayarı yapmışlardır çünkü olması gereken o
Bu dediğin ayar anakarttan mı yoksa windows tan mı yapılıyor çünkü windows yüklü gelmedi temiz windows var şu an

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Mirhan Yalçın
Ben PC’yi kapatıp fişten çekiyorum hiç uzun sürme gibi bir olay olmadı maç 15snde açılıyor

LoserIl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Memory Context Restore - Enabled yapacaksınız.
Her açılışta belleğin zamanlarımı gözden geçirmeyi bırakacak.

1722675697047.png

Top Bottom