Neler Yeni

🔥İndirim Thermalright Aqua Elite 240 ARGB V3 240mm Intel-AMD 1999TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Uğur ceylan
Yok olmaz, sitede aynı gün teslim yazdıgı icin muadil sitelerden alışveriş yapmadım. Aynı gün kargo yerine 4 gün sonra kargoyu geç ürünüm nerede, teslim edilecek mi meçhul olması normal değil. Sıkıntı şu ki adamlar beni kaale bile almıyor. Benim durumum var gider başka ürün sipariş eder bunun iptalini beklerim. Son parasıyla alan adam bunun iptalini beklerken 2 hafta gecicek zaten
Yani sende haklısın tabi . Tecrübelerimizi paylaşmamız şart .

wholoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık Taha Karaduman
beyler i5 13400f e iyi olurmu sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yılmaz Anar
termalrah phantom spirit aldim 1299 tl argb li 7 bakır borulu modeli

Haqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hakan Soylu
Kule tipi soğutucu aldım, paketlendide duruyor 4 gündür. Destek mesajlara bile dönmüyor, koskoca firmanın benim 1.5kya cokmesi cok komigime gitti
Reis koskoca site senin 1500 tlne neden çöksün stokta kalmamıştır mail destekklerine bakılmıyor olabilir telefon numaralarını ararsan yardımcı olurlar site de gayet güvenilir ve ben de alısveris yaptim gayet dedikleri zamanda kargoluyolardi.

Reis koskoca site senin 1500 tlne neden çöksün stokta kalmamıştır mail destekklerine bakılmıyor olabilir telefon numaralarını ararsan yardımcı olurlar site de gayet güvenilir ve ben de alısveris yaptim gayet dedikleri zamanda kargoluyolardi.
Kargolandı deniyor, kargonun durumdan haberi bile yok. Sitede kargolandı yazmıyor, evet şuan benim tarafımca bildiğin 1.5kya çökmüşler gibi oldu

dgkn9898

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doğukan Algül
AMD 7950x3d almayı düşünüyorum da bu soğutucu yeterli midir sizce?

Top Bottom