Neler Yeni

Öneri GameBooster mi ViewSonic mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin Şimşek
Bütçe
5000
Hocam ben AOC 24G4X 23.8″ 180Hz 0.5ms IPS Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör almıştım fakat ekranda toz parçası vardı ve ölü piksel mevcuttu geri gönderdim. Yeni bir monitör almak istiyorum iki farklı monitörün arasında kaldım. Biri VA panel biri fast ips aralarında ciddi bir hz farkı var keza fiyat farkı da mevcut. Önceden istediğim monitör 24 inç bir monitördü ama ben 27 inç daha geniş bir şey istiyorum internet kafelerde hep öyle alıştım. Sizden istediğim aşşağıda verdiğim iki monitörden hangisini almalıyım sizce ve neden.
1. https://www.hepsiburada.com/gameboo...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.54.1
2.https://www.itopya.com/viewsonic-27-vx2779-hd-pro-180hz-1ms-hdmi-dp-freesync-hdr10-fhd-superclear-ips-gaming-monitor_u25404

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 24 inç küçük geliyor dediğim gibi internet kafe alışkanlığı zaten ben monitörü dibime sokupta oynamıyorum o yüzden 1080p çok sorun olmaz benim için 2k almak isdterdim fakat ciddi ordan artıyor fiyatlar

Hocam 24 inç küçük geliyor dediğim gibi internet kafe alışkanlığı zaten ben monitörü dibime sokupta oynamıyorum o yüzden 1080p çok sorun olmaz benim için 2k almak isdterdim fakat ciddi ordan artıyor fiyatlar

O zaman bunu öneririm hocam ama monitöre yakından bakmanızı önermem pikselleri sayabilirsiniz. 24 inç almanız sizin için daha iyi olacaktır ama alıcı sizsiniz karar sizin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman bunu öneririm hocam ama monitöre yakından bakmanızı önermem pikselleri sayabilirsiniz. 24 inç almanız sizin için daha iyi olacaktır ama alıcı sizsiniz karar sizin.

Hocam benim iadeye verdiğim monitörde aoc idi inanın ki marka diye almıştım ama kesinlikle aoc kalitesinde değil bu attığınız benim iade ettiğimin 27 inç modeli benim linkini koyduğum iki monitör arasında hangisini seçersiniz acaba bide va panel olayı hakkında ne düşünüyorsunuz

Hocam benim iadeye verdiğim monitörde aoc idi inanın ki marka diye almıştım ama kesinlikle aoc kalitesinde değil bu attığınız benim iade ettiğimin 27 inç modeli benim linkini koyduğum iki monitör arasında hangisini seçersiniz acaba bide va panel olayı hakkında ne düşünüyorsunuz

Hocam VA panellerde ghosting sorunu çok sık görülüyor. ViewSonic almanızı öneririm.

Top Bottom