Neler Yeni

❌İndirim Bitti! PAZARAMA İLK SİPARİŞE ÖZEL ALT LİMİTSİZ 150₺ KUPON

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Mehmet Ali
Benim kargoya verildi 2 ürün de.

yaman..k

80+ Bronze
ben 2 ürün aldım kargolandılar az önce şansızlık olmuş sizin ki
Hocam kod la alakası yok sizin aldığınız yer çok kurumsal bir yer değil yanlışım varsa düzelt büyük ihtimal bu kod sebebiyle aldığınız ürüne yığılma oldu stok kalmadı ben 17 15 te yağ aldım mağaza ile konuştum yoğunluktan dolayı cuma günü kargolanacak dedi aldığım mağaza komili

A_TURAN_A

80+ Bronze
Hocam kod la alakası yok sizin aldığınız yer çok kurumsal bir yer değil yanlışım varsa düzelt büyük ihtimal bu kod sebebiyle aldığınız ürüne yığılma oldu stok kalmadı ben 17 15 te yağ aldım mağaza ile konuştum yoğunluktan dolayı cuma günü kargolanacak dedi aldığım mağaza komili
ben de sorun yok ürünlerim kargolandı benim

332merek

80+ Bronze
aldığım sleep ıslak mendil bile tedarik sorunu diye iptal edildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,482
İsim
Diyarhan
Öğlen vakti aldığım yağ iptal edilmiş. Saçma olan şu bana verilmeyen stok 5 saat sonraki siparişe nasıl veriliyor?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,107
İsim
Emre siyah
ben 16.00 gibi komili yağ sipariş ettim hala ipal etmediler.

NoxBlaidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Benim siparişim dün kargoya verilmişti. Bugün geliyor. Bu arada paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Top Bottom