Neler Yeni

20k butce en iyi sistem

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yiğit
Üstteki Sistem genel olarak güzel ama rtx 4060 pek iyi değil diyorlar hatta baya kötüymüş benimde pc im yok ama az çok biliyorum hocam alttakinede bakayım bir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altakinin işlemcisi kaç yıllık araştır bence eski gibi i3 ama tam bilmiyorum birde 3060 ti yerine düz 3060 da iş görür

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Emre siyah
Üstteki Sistem genel olarak güzel ama rtx 4060 pek iyi değil diyorlar hatta baya kötüymüş benimde pc im yok ama az çok biliyorum hocam alttakinede bakayım bir

Altakinin işlemcisi kaç yıllık araştır bence eski gibi i3 ama tam bilmiyorum birde 3060 ti yerine düz 3060 da iş görür
siz debilmiyorsunz hocam.

1.sistem kağıt üstünde iyi ama her parçası meh en alt segment
2.sisteme gelirsekde kasas harici kabul edilebilir 12400f daha iyi olurmuş parasıını hak ediyor mu bence hayır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Faruk Yalçın
1.sistem gayet iyi 3060 ti daha güçlü bence ama dlss 3.0 ve sonraki teknolojiler yok 4060 daha iyi o yüzden ileride işlemciyi i5 12400 f yapabilirsin ama i3 seni götürür

1Swench

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Talha Durdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
siz debilmiyorsunz hocam.

1.sistem kağıt üstünde iyi ama her parçası meh en alt segment
2.sisteme gelirsekde kasas harici kabul edilebilir 12400f daha iyi olurmuş parasıını hak ediyor mu bence hayır.
hocam ya fiyatlar yukselcekmi yoksa 1 hafta daha bekliyeyimmi suan panik oldum boyle fiyatina gore veya fiyatini hak etmeyen sistemlere bakiyorum sence ilerde fiyatinin ustu performans veren sistemler gelirmi? 20k butce

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Emre siyah
hocam ya fiyatlar yukselcekmi yoksa 1 hafta daha bekliyeyimmi suan panik oldum boyle fiyatina gore veya fiyatini hak etmeyen sistemlere bakiyorum sence ilerde fiyatinin ustu performans veren sistemler gelirmi? 20k butce
bilmem geledebilir gelmeyedebilir ama pchocasının sanırım goat sistemi yakında gelicekti kesin olmamakla beraber takip edebilirsin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom