Neler Yeni

Poco f6 ısınıyormu kamerası nasıldır

MdZerO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
muhammed karabulut
Başlıkta yazdığım gibi oyunlarda çok ısınıyormu eli yakıcak kadar sosyal medyada gezerken video izlerken ısınıyormu ayrıca kamerası nasıldır iyi midir? kötü değildir diye tahmin ediyorum kullananların yorumlarını bekliyorum cevaplar için şimdiden teşekkür Ediyorum

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Sercan SAYİT
Kullananı yok demek ki burada. Bunun yerine yazılı ve videolu incelemelerine baksanız? Ana konusu olan sitelerden kullanıcı yorumu isteseniz?

Yusuf16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf
Kanka kamerası iyi değil ona göre bak biraz daha para koy üstüne s23 al hem oyunlarda iyi performans alırsın hemde kamerası işini görür f6 dan kat kat daha iyi bir cihaz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
alper
Başlıkta yazdığım gibi oyunlarda çok ısınıyormu eli yakıcak kadar sosyal medyada gezerken video izlerken ısınıyormu ayrıca kamerası nasıldır iyi midir? kötü değildir diye tahmin ediyorum kullananların yorumlarını bekliyorum cevaplar için şimdiden teşekkür Ediyorum
8/256 var bende, kamerası gayet iyi hem video hem fotoğraf performansı hoşuma gidiyor, güncel bir telefon olduğunu belli ediyor kamera tarafında, keyif veriyor yani

Adana'dayım, pubg 120fps'de wildboost açık max 46 derece gösteriyor üstüne çıkmıyor , sanırım cpu ısısı o görünen değer, telefonun ekranında veya gövdesinde öyle eli rahatsız eden bir ısı yok , bu arada youtub'da bir video var adam s23'le fan kullanarak 100fps'te 46 derecede oynuyor 120'ye alamıyor elim yanıyor diyo pubg'de. F6 ona göre çok iyi fansız Adana'da max 46 derece şuan
1000001920.jpg
1000001919.jpg

s23 fanlı kullanımda pubg performansı bu da

Yusuf16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf
Kanka kamerası iyi değil ona göre bak biraz daha para koy üstüne s23 al hem oyunlarda iyi performans alırsın hemde kamerası işini görür f6 dan kat kat daha iyi bir cihaz bence
Samsung fan boyu değilim bu arada iphone kullanıyorum ama s23 te kullandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf karahanlı
Hocam poco f6 iyi cihazdır üzmez kamerası iyidir çok fazla ısınmaz ben oyun oynicam arada sırada foto çeker sosyal medya kullanırım dersen poco x6 pro alabilirsin fiyat farkınıda kablosuz kulaklık gibi şeyler alıp kapatabilirsin

Top Bottom