Neler Yeni

RDR 2 178 TL Alınır mı? ?

Orix

80+
Degisir dostum siz mi satiyorsunuz ?
Satmıyorum ama 30 başarılı alış verişim var çarp 3 tanesi 25 TL'den kaç oyun ediyor sen düşün. 😉 Ayrıca şifre yılda 1 kere değişiyor oda bazılarına yeni oyun eklenince ek olarak. Harici 3 senedir degismeyen cyberpunk 2077 hesap var. Sen düşün 90 küsur oyun almışım 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satmıyorum ama 30 başarılı alış verişim var çarp 3 tanesi 25 TL'den kaç oyun ediyor sen düşün. 😉 Ayrıca şifre yılda 1 kere değişiyor oda bazılarına yeni oyun eklenince ek olarak. Harici 3 senedir degismeyen cyberpunk 2077 hesap var. Sen düşün 90 küsur oyun almışım 😂
Ayrıca yeni çıkacak oyunlarada para vermicem yine ondan Alicam.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,771
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Boyle islere girilmez de 25tl uygunmus

Ama oyunu bitiremedwn bilgiler degisir
Elimde Spidermanlı hesaplar var girmeyi deneyebilirim alalı 1-2 sene oldu. Tanesini 10 tl ye almıştım.

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex

mstfdmrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
Selamlar. Rdr2'de bu 178 tl olan sürümü satın aldığımda hikaye kısmını sorunsuz bir şekilde oynayabilir miyim ?

sfmpe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Pekrü

Ayrıca yeni çıkacak oyunlarada para vermicem yine ondan Alicam.
Kral insta versem ordan bana nerden aldığını yazabilirmisin

Dean.308

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Buğra
Değişmiyor hocam satan kişiler bu hesapları herkese veriyorlar, hesaba girince steam'de "remote play" ve "steam cloud"u kapatıp hesabı hangi oyun için aldıysanız o oyunu yüklüyorsunuz. Hesabı çevrimdışıya alıyorsunuz ve oynuyorsunuz. Ben gta 5 almıştım 1 yıl önce hesap benim gibi hala oynuyorum. Bilip bilmeden "değişir" demek kolay, denemediğiniz belli. Ben de ön yargıyla yaklaşmıştım ama hiçte tahmin ettiğiniz gibi bir şey değil.
Katılıyorum size, güvenli satıcıdan almıştım bir çok kez aradan 1yıl geçmiş alalı hesaba gireyim dedim, bi baktım değişmis adama yazdım yeni bilgiler verdi. 10 ay geçmesine rağmen hala aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Demir
Değişmiyor hocam satan kişiler bu hesapları herkese veriyorlar, hesaba girince steam'de "remote play" ve "steam cloud"u kapatıp hesabı hangi oyun için aldıysanız o oyunu yüklüyorsunuz. Hesabı çevrimdışıya alıyorsunuz ve oynuyorsunuz. Ben gta 5 almıştım 1 yıl önce hesap benim gibi hala oynuyorum. Bilip bilmeden "değişir" demek kolay, denemediğiniz belli. Ben de ön yargıyla yaklaşmıştım ama hiçte tahmin ettiğiniz gibi bir şey değil.
Dostum benim ilgimi baya çekti de güvenilir site söyleyebilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Demir
Katılıyorum size, güvenli satıcıdan almıştım bir çok kez aradan 1yıl geçmiş alalı hesaba gireyim dedim, bi baktım değişmis adama yazdım yeni bilgiler verdi. 10 ay geçmesine rağmen hala aynı
Ben dün item satış tan alışveriş yaptım ama aldığım oyuna giremiyorum üzgünüz bir şeyler ters gitti hatası alıyorum bu normal mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,048
Üyeler
152,168
Son üye
wastekuxdd
Top Bottom