Neler Yeni

İp tv önerisi alfa iptv vs 5g iptv hangisi daha iyi?

slmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
muhammet salman
bana da yazar mısın

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,026
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Piyasadaki en kaliteli en iyi IPTV budur uzun yıllardır kullanıyoruz çok iyi

@alidayi333 (5g olarak da bilinir)

Telegram dan yaz buna

Referans : recepkutukcu12

koseoglu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet
Yazdım arkadaşlar hepinize
banada yazarmısınız rica etsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam önerileri yapacağım ama ondan önce burda kullanacağınız cihazda çok önemli, tv den izleyecek iseniz tv smart tv ise biraz sikinti çekerseniz çünkü herseyi açamaz (codecleri) he android ise sıkıntı yok. birçok uygulama var evet ama önerim tivimate dır. Zaten tivimate tv'ye optimize edildiği için çok büyük zevk alırsınız. Pc ise Microsoft store üzerinden TvMate öneririm. Telefon ise Televizo - 9xtream öneririm. uygulama, cihaz önerilerim bunlar şimdi iptv ye geçelim. Bana göre iyiden kötüye göre siralayacagim.
5g panel: 5g panel her maç Neredeyse feed yayin verebilen ve çoğu firmadan farkı maçları (paketlerine gore) malum yerden 2 saniye önde veren ve malum yerin bitratenden 3 kat daha fazla bitrate ile yayın açarak çok iyi bir kalite ve zevk sağlamasıdır. Yani bu panelde 4k 60fps yayın var ve ingiltere maçlarını 8 ayrı kanaldan 4k 60fps şekilde izleyebilirsin. Vod arşivi zaten diğer firmalardan çok daha iyi, bluray arşivde 4k 60fps şekilde fiyati diğer panellere göre pahalı ve ağustos ayında zam gelecek.
Ticari panel: bu paneldede 4k 60fps yayın bulunmakta ve cok stabildir sezon boyu sikinti cekmezsiniz. ama yasal firmanın bitratesi kadar bitrate veriyor yinede 4k mi 4k yeter diyorsanız ve maddi durumum çok iyi değil derseniz bu paneli öneririm.
Titan panel: bu panelde gayet güzel 4k 60fps yayın seçeneği çok fazla bulunmasada 4k 60fps gibi izlersiniz kalitesi iyidir. Buradada feed yayınlar var ama gecikme süresi biraz fazla
Vera (Timsah) panel: bu panelde iyidir kalitesi çok iyi olmasada 1080p şekilde sıkıntı cekmeden yayınları izlersiniz.
bu dediğiniz panelleri nasıl seçiyoruz.5G iptvinin paneli 5g panel mi var tam anlayamadım.

gnc52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit Sağdık
Merhaba, 5G iptv için adres alabilirmiyim?

Top Bottom