Neler Yeni

arkadaşıma bu sistemi aldırmamak için ne yapmalıyım?

Useless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak K.
beyler arkadaşım malum siteden (reklam yasaksa diye söylemiyorum) bu sistemi almış csgo metin2 lol falan oynıcam zaten çok büyük oyunlara gerek yok dedi alma dedim ama gelsin bi denicem falan diyor bu pcnin ederi gideri ne kadar tahmini? alırsa ne zaman pişman olur falan söylerseniz ona okuturum yazdıklarınızı belki vazgeçer teşekkürler
1723570158008.png

Ekler

• 1_org_zoom.jpg
    1_org_zoom.jpg
    425.7 KB · Hit: 54

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Bruce WAYNE
beyler arkadaşım malum siteden (reklam yasaksa diye söylemiyorum) bu sistemi almış csgo metin2 lol falan oynıcam zaten çok büyük oyunlara gerek yok dedi alma dedim ama gelsin bi denicem falan diyor bu pcnin ederi gideri ne kadar tahmini? alırsa ne zaman pişman olur falan söylerseniz ona okuturum yazdıklarınızı belki vazgeçer teşekkürler Alıntıyı görüntüle
direk pişman olur sistem antika

LoserIl

80+ Silver
Rezil bir sistem kim bilir ne kadara satıyorlar. Her parçası birbirinden kötü. Klavye mouse vs. Zaten çöp. Asla alınmaz. Eğer sadece google chrome açacaksa olabilir :)

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
baran gök
beyler arkadaşım malum siteden (reklam yasaksa diye söylemiyorum) bu sistemi almış csgo metin2 lol falan oynıcam zaten çok büyük oyunlara gerek yok dedi alma dedim ama gelsin bi denicem falan diyor bu pcnin ederi gideri ne kadar tahmini? alırsa ne zaman pişman olur falan söylerseniz ona okuturum yazdıklarınızı belki vazgeçer teşekkürler Alıntıyı görüntüle
bune gördüğüm an titreme geldi laftan anlamıyosa elleme ne hali varsa görsün

José Mourinho

80+ Silver
Oyunu açtığı an ya direct x hatası yiyecek ya da vram hatası yiyecek. En kötü ihtimal mavi ekran yer açtığı gibi.

İşlemci 12 sene önce çıkmış, ekran kartı 6 sene önce çıkmış. Ne kadar eski olduklarını geçtim o zamanın bile en iyisi değiller. Eski eski sistemlerden arta kalan parçaları ucuza toplayıp sonra birleştirip sistem diye satışa çıkarıyorlar, nasıl olsa denetim yok fahiş fiyatlar yazılıyor nasıl olsa anlamayan çok alacak enayi buluruz diyorlar.

Yazılan özellikler berbat tek tek açıklamaya dahi ayıracak zamanı hak etmiyor. Hiç anlamasan bile bu işlerden anlayan birinden tavsiye alırsın, anlatır sana sende ne nedir araştırırsın doğru mu diye, alınabilecek başka neler var bi bakarsın kıyaslama yaparsın, ne için alacaksan onun testlerine bakarsın hangi sistem benim işime yarar diye. İyi günler.

Top Bottom