Neler Yeni

Ben maalesef bir antisosyalim. Bir sosyopat.

Bu hastalıkta mevcut tek tedavi Clonex'tir. Clonex Clozapine adıyla geçer. Sakinliğimi de Clonex'e borçluyum. Açılan davalar kadar açılmamış darp suçlarım var tatlıya bağlanan. 6- yıldır kimseyle dövüşmedim, 2.5+ yıldır kimseyle tartışmadım. Bunu da Clonex'e borçluyum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,996
İsim
uwu
(Y)An-l- ıyorum” yaha bi bi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Bu hastalıkta mevcut tek tedavi Clonex'tir. Clonex Clozapine adıyla geçer. Sakinliğimi de Clonex'e borçluyum. Açılan davalar kadar açılmamış darp suçlarım var tatlıya bağlanan. 6- yıldır kimseyle dövüşmedim, 2.5+ yıldır kimseyle tartışmadım. Bunu da Clonex'e borçluyum.
Bana bir daha hakaret edersen Muhammed'in nasıl bir ensest olduğunu açıklayan bir konu açarım.
Kanka vallahi bir konu da fotoğrafını atmışsın kusucaktım ben senin neden ateist olduğunu ve neden Allahın olmadığını kanıtlamaya çalışır nitelikte konular açtığını çözdüm sanırım seni çok çirkin yarattığı için Allahı sevmiyorsun ve olmadığını düşünüyorsun aynı zamanda da şişkosun vallahi senin kadar şişman olsam çirkin olsam dışarı çıkmaya utanırdım dışarı çıkmayı bırak forumlarda konu bile açmazdım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,996
İsim
uwu
Bana bir daha hakaret edersen Muhammed'in nasıl bir ensest olduğunu açıklayan bir konu açarım.

Seni dinden soğutmuşlar büyük ihtimal tek bildiği şey Arapça harfler olup yarım yamalak çeviren birisinin anlatımları sana mantıksız geldi evet az kalsın bende soğuyordum li en azından bir kaç şeye bakınca anlıyorsun o cahil kuran hocasının saçmalığını ama anlatan yüzünden asla kaynağı küçük göremezsin ben Kuran a inanıyorum ama içerisindeki herşeyi öğrenmek için daha erken kuran biliyorum demek için Tarih/arapça/ve en önemlisi objektif bakış açın olmalı

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Kanka vallahi bir konu da fotoğrafını atmışsın kusucaktım ben senin neden ateist olduğunu ve neden Allahın olmadığını kanıtlamaya çalışır nitelikte konular açtığını çözdüm sanırım seni çok çirkin yarattığı için Allahı sevmiyorsun ve olmadığını düşünüyorsun aynı zamanda da şişkosun vallahi senin kadar şişman olsam çirkin olsam dışarı çıkmaya utanırdım dışarı çıkmayı bırak forumlarda konu bile açmazdım.
Gerçekten insanları böyle görüyorsan konu sahibinden çok senden uzak duralım. İnsanlıktan nasibini almamış mahlukat .

İnsanları dış görünüşlerine göre yargılayıp onları aşağılamak... Bence durup kendini bir eleştir.

FurkanIIy

80+ Bronze
Kayra, sana özelden din tartışmak için mesaj atıyorum. Cevap vermiyorsun. Anca burada ahkam kesiyorsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom