Neler Yeni

Ben maalesef bir antisosyalim. Bir sosyopat.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,213
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Gerçekten insanları böyle görüyorsan konu sahibinden çok senden uzak duralım. İnsanlıktan nasibini almamış mahlukat .

İnsanları dış görünüşlerine göre yargılayıp onları aşağılamak... Bence durup kendini bir eleştir.
Hayır görüşlerim kişiden kişiye göre değişiyor ama bu şahsiyeti öyle görüyorum açtığı konulara bakarsan sende anlayabilirsin kimsenin dini inancı beni ilgilendirmez ama üst üste de yok Kuranda hata buldum yok Kuranda yanlış buldum ne gerek var böyle konular açmaya ?? Ayrıca istersen uzak durabilirsin benden :D

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Hayır görüşlerim kişiden kişiye göre değişiyor ama bu şahsiyeti öyle görüyorum açtığı konulara bakarsan sende anlayabilirsin kimsenin dini inancı beni ilgilendirmez ama üst üste de yok Kuranda hata buldum yok Kuranda yanlış buldum ne gerek var böyle konular açmaya ?? Ayrıca istersen uzak durabilirsin benden :D

Arkadaşın ilgiye muhtaç olduğunu biliyoruz da . Böyle yermeye de gerek yani .

Hanaz

80+ Gold
Bu hastalıkta mevcut tek tedavi Clonex'tir. Clonex Clozapine adıyla geçer. Sakinliğimi de Clonex'e borçluyum. Açılan davalar kadar açılmamış darp suçlarım var tatlıya bağlanan. 6- yıldır kimseyle dövüşmedim, 2.5+ yıldır kimseyle tartışmadım. Bunu da Clonex'e borçluyum.
Geçen clonex öldürmüyormuydu seni

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Puhahaha adam ban yemiş keşke kalıcı olarak ban yeseydi.
ne yapayım kanka kaç gündür açtığı konuları görüyordum aşırı ayar oluyordum sonunda patladım.
Bir süre yok artık 🥱

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom