Neler Yeni

Tarayıcıda indirme hızım 30 KB/snden yukarı çıkmıyor

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Halil Karagöz

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
nvdia.com.tr adresinden tekrar dener misin hocam ? Veya nvdia nın experience uygulamasından güncellemeyi dene bazen sitesinden yavaş indiriyor.
Tamamdır hocam da dediğim gibi arkadaşım indirirken hızlı olan ben indirirken yavaş olan durumlar virüsle alakalı olabilir mi acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek verecek olursam arkadaşlarımla mta oynamak için gta:sa indirmemiz gerekiyordu mesela ikimiz de aynı siteden indirdik onun indirmesi 2 dk yakın sürdü benim indirmem o oyunu kurup başlattığında daha yarısındaydı

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Halil Karagöz
Tamamdır hocam da dediğim gibi arkadaşım indirirken hızlı olan ben indirirken yavaş olan durumlar virüsle alakalı olabilir mi acaba?
Hocam bilgisayarında virus olsa günlük kullanımında da virusun varlığını hissedersin görev yöneticisinde vs hissedersin. Virus olduğunu düşünüyorsan görev yöneticisinden arka plan hizmetlerini ve uygulamalarını bir kontrol et bakalım değişik bilmediğin ben bunu kurmadım dediğin bir uygulama var mı. Bunun dışında internet driver güncellemesi veya güncelse kaldırıp bir önceki sürüme düşürmeyi deneyebilirsin.

Bunun dışında windows kaynaklıysa bu attıklarımı uygula bakalım;

Cmd yi yönetici olarak başlatıp aşağıdaki kodları çalıştır.

3.1 dism /online /cleanup-image /scanhealth

3.2 dism /online /cleanup-image /checkhealth

3.3 dism /online /cleanup-image /restorehealth

en son olarak sfc /scannow yap bakalım düzelecek mi

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
İnternet driverları ile alakalı hiçbir işlem yapmadım kendim güncellemem mi lazım? Verdiğin kodları da başlattım şuanda tarıyor.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Halil Karagöz
İnternet driverları ile alakalı hiçbir işlem yapmadım kendim güncellemem mi lazım? Verdiğin kodları da başlattım şuanda tarıyor.
Anakartının modeli + bios yazarsan anakartının sitesinde driverlar çıkar. Onları yüklemen lazım.

veeziwise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Byktnr
Anakartının modeli + bios yazarsan anakartının sitesinde driverlar çıkar. Onları yüklemen lazım.
Tamamdır hocam şuan hepsini yapıyorum geri dönüş yapacağım.

Hocam verdiğin kodları çalıştırdıktan sonra şuan amd driverını indiriyorum internet hızı düzgün.

Son düzenleme:

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Halil Karagöz
Tamamdır hocam şuan hepsini yapıyorum geri dönüş yapacağım.

Hocam verdiğin kodları çalıştırdıktan sonra şuan amd driverını indiriyorum internet hızı düzgün.
Nvdia kaynaklı olabilir o zaman hocam sen genede attıklarımı yap iyi gelir sistemine.

Top Bottom