Neler Yeni

yks üniversite tercih yaptım tercihim çıktı. Ama değiştirmek istiyorum

crcyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
crcyle mert
tercihim 2. sıradaydı ama ben ona gitmek istemiyorum yeniden tercih yapabilir miyim

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mustafa ege
İlgilendiği Kategoriler
Fh4
Ek tercihler olacak bildiğim kadarıyla. Kontenjanı dolmayan boşluk olan yerlere girme imkanın var.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,070
İsim
Lokman Doğan
kontenjan boşluğu varsa girersin hocam
öyle oluyo mu laaa adam zaten yerleşmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

seneye yatay geçiş yaparsın da sen niye istediğini başa yazmadın merak ettim

zamanbaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Behçet Karabulut
1 sene sonra myp ile geçiş yapabilirsin ek tercih olmaz malesef yerleşmişsin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Aga istemiyosan neden yazdın ki senin gibi istemediği yerleri yazıp tutanlar yüzünden benim gibi istediği yer olmasına rağmen giremeyenlerle dolu...

crcyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
crcyle mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga istemiyosan neden yazdın ki senin gibi istemediği yerleri yazıp tutanlar yüzünden benim gibi istediği yer olmasına rağmen giremeyenlerle dolu...
aslında 1 e yazdım o çıkmadı gitti 2. olan geldi ben onu anlamadım. İkiside auzef açıktan bölümama 2. sıradakine yerleştim
Ek tercihler olacak bildiğim kadarıyla. Kontenjanı dolmayan boşluk olan yerlere girme imkanın var.

kontenjan boşluğu varsa girersin hocam

Tercihinde yerleştiysen ek tercih yapamazsın. Boş kontenjan falan olsa bile değiştiremezsin

öyle oluyo mu laaa adam zaten yerleşmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

seneye yatay geçiş yaparsın da sen niye istediğini başa yazmadın merak ettim

1 sene sonra myp ile geçiş yapabilirsin ek tercih olmaz malesef yerleşmişsin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
aslında 1 e yazdım o çıkmadı gitti 2. olan geldi ben onu anlamadım. İkiside auzef açıktan bölümama 2. sıradakine yerleştim
işte 1 de elenmişsin 2. ye de istediğin biryer yazsan tamam diyeceğimde istemediğin yeri neden yazarsın ki ? açıktansa bitir bari

crcyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
crcyle mert
işte 1 de elenmişsin 2. ye de istediğin biryer yazsan tamam diyeceğimde istemediğin yeri neden yazarsın ki ? açıktansa bitir bari
beyler çok pişmanım annem çok sinirlendi bu bölümü yazdığımı görünce hiç bir şekilde ben başka bi yere tercih yapamaz mıyım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
beyler çok pişmanım annem çok sinirlendi bu bölümü yazdığımı görünce hiç bir şekilde ben başka bi yere tercih yapamaz mıyım
Yapamazsın çünkü tutmuş ya kayıt yapmayıp obp kırıp seneye tekrar gireceksin yada kayıt yapıp okuyacaksın.

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail
Hocam dediğim gibi tekrarlıyorum tercihinde yerleştiğin için hiç bir ek tercih hakkın bulunammakla birlikte boş kontenjan olsa dahi giremezsin. Önünde 2 seçenek var. Ya myp yapacaksın seneye yada tekrar gireceksin ama obp düşecek

crcyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
crcyle mert
Yapamazsın çünkü tutmuş ya kayıt yapmayıp obp kırıp seneye tekrar gireceksin yada kayıt yapıp okuyacaksın.
kanka ben de solo leveling izliyorum. Kayıt yapmasam gidip tekrar tercih yapıp bu sene yerleşebilir miyim.

Top Bottom