Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥POLOSMART GAMİNG KULAKLIK 190 LİRA🔥🔥

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
Getir götünü bile yapamaz

reis marka olmayan kulaklık alınır mı yoksa corsair Hs falan alcam

A_TURAN_A

80+ Bronze
hocam valla özendim size başka neleriniz var merak ettim
Çok var hangisinde indirim olursa alıyordum bluetooth, kablolu kulak içiler falan da dahil ama artık bıraktım çok para gitmeye başladı :D arkadaşlarıma dağıta dağıta azaldı bayağı .

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Eren
Çok var hangisinde indirim olursa alıyordum bluetooth, kablolu kulak içiler falan da dahil ama artık bıraktım çok para gitmeye başladı :D arkadaşlarıma dağıta dağıta azaldı bayağı .
bende cloud 3 aldım yakın zamanda ama nedense halen kulaklık alasım geliyor indirimleri görünce. cloud 3 den buna felan geçebilirim bir gazla

GirayHan

80+ Gold
50 LİRALIK TIK HIZI KUPONUYLA 200 LİRAYA GELİYOR + 10 UÇUÇ + YORUM YAPINCA 5 UÇUÇ GELİYOR TOPLAM 185 LİRAYA GELMİŞ OLUYOR

ESKİDEN ALMIŞTIM KALİTE OLARAK DÜŞÜK YAZILIM YOK AMA YEDEK OLARAK YA DA KÜÇÜK KARDEŞ VS İÇİN İDEAL DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

2 YILDA GARANTİSİ VAR GARANTİ BELGESİ OLMASA BİLE 2 YIL İÇİNDE BİR SORUN OLURSA VE TAMİR EDİLMEZSE YENİSİNİ YOLLUYORLAR

ÜRÜN LİNK

TIK HIZI KUPONU LİNK

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
bütçe dostu kulaklık indirimlerinin kralı sensin ha :D

A_TURAN_A

80+ Bronze
bende cloud 3 aldım yakın zamanda ama nedense halen kulaklık alasım geliyor indirimleri görünce. cloud 3 den buna felan geçebilirim bir gazla
Bende de öyle oluyordu sıkılıyordum aynı kulaklıktan başka kulaklar denemek istiyordum, sonra baktım çok para gidiyor ve bir tanesini bile adam akıllı kullanmamışım. Bıraktım daha sonra kulaklık almayı :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe dostu kulaklık indirimlerinin kralı sensin ha :D
Sıcak fırsatlar da tek kral sizsiniz , sayenizde bir sürü indirimli ürün aldık. Yılmadan paylaşım yapan tek adam :peepokalp:

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
bu kulaklıkta var bende nerdeyse aynı ses kaliteleri ve 2 kattan daha fazla fiyat farkı var. attığım kulaklık uçuç la 185 e geliyor.
Hocam bu kulaklık bu üründen daha iyidir net söyleyebilirim. Konudaki i kullanmadım ama bunu kullandım. Vallahi ben bunu alırım çok inanmasım gelmedi.

reis marka olmayan kulaklık alınır mı yoksa corsair Hs falan alcam
HS35 falan alacaksan alma bunu al.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Hocam bu kulaklık bu üründen daha iyidir net söyleyebilirim. Konudaki i kullanmadım ama bunu kullandım. Vallahi ben bunu alırım çok inanmasım gelmedi.

Peki siz bilirsiniz ama attığım kulaklığı kullansanız fark göreceğinizi zannetmiyorum biraz önyargılısınız sesi gerçekten kötü değil , yedek kulaklık pad i olarak bile alınabilir .Ben gamepower mei kulaklığımın padini değitirecektim kulaklık padlari şuan 200 liradan başlıyor mesela ,ben bu kulaklıktan 185 liraya alıp onun padini kullandığım kulaklığa takıp eski padi buna takmıştım. Hem kulaklık padini değiştirmiş oldum hem de extra kulaklığım olmuş oldu mesela

Son düzenleme:

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
200 liraya kulaklık atmış konu sahibi 200 tl ye sesi anakarttan alıp kulağınıza verebilen bir cihaz için çok iyi iskender bile 300 dışarda

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet

usta neden hs35 olmaz?

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ömür AYCIL
USB li sanırım kendi ses kartımı var içinde

Evanescence

80+ Bronze
Ürün muhteşem. Corsair stel series razer işine bak kardeşim. Sahne polo smartin :kedi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,982
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom